Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanes vagy Westie?

Havanes vagy Westie?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb és miért? 😊

Szeretnék egy kutyust,de ez a két fajta között nem tudok dönteni 😄😄

Megnéztem ezt a képet:

[link] és lehidaltam 😍😍



2016. ápr. 17. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pörgős vagy nyugodtabb kutyát szeretél?
2016. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Mindkettő csúnya, de a westinek legalább van valami kutya jellege.
2016. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Két teljesen különböző fajta... A westie egy terrier, míg a havanese társasági kutya. Neked kell tudnod , kire van szükséged, kinek az igényeit tudod kielégíteni
2016. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1-es

Nem baj az ha nyugis😂

De alapvetően mi egy pörgős,aktív család vagyunk,szóval ha a nyugis kutya is képes velünk jönni-menni akkor lehet az is :)

Nekem csak az a lényeg hogy amég mi nem vagyunk otthon adfig ne szedje szét a lakást és pihenjen,legyen el magába :)

2016. ápr. 17. 15:24
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Hova menjek nyaralni, tengerpartra vagy hegyi kirándulásra? - kb ilyen jellegű ez a kérdés.


Jó lenne ha a leendő gazdik előbb UTÁNAOLVASNÁNAK a kinézett kutya jelleméről, igényeiről, tartásáról, stb, nem pedig a Google Képek lenne az egyetlen oldal amit bújnak...

2016. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

"Nekem csak az a lényeg hogy amég mi nem vagyunk otthon adfig ne szedje szét a lakást és pihenjen,legyen el magába :)"


Na ilyen kutya nincsen, ami így bújik ki az anyjából. A gazdának kell megtanítani a kiskutyának mindent, mit szabad és mit nem.


Egyébként van 100+ ezer forintotok fajtatiszta kutyára? Mert remélem nem egy állatkínzó szaporítótól akarsz venni "hamisított" beteges, beltenyésztett kiskutyát...

2016. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mennyi időt kéna egyedül lennie?
2016. ápr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7-es

Kb.6-8órát

Nem a képek alapján döntöttem,részletesen utána néztem ezeknek a fajtáknak csak személyes tapasztalatokat,véleményeket vártam..

Van pénzünk 100Ft+-os törzskönyeves kutyára,csak tenyészetben gondolkodunk!

De azért ne keverjük már össze a szezont a fazonnal, nem egyenlő a szaporító a rossz,beteg,ideggyenge kutyával;szaporítóból is van olyan aki jó helyen,megfelelő módon,rendesen tarja a kutyáit,ugyanúgy mint tenyésztőből is van rossz...

Nem támogatom a szaporítókat,én magam is ellenzem...De nem kell egyből általánosítani hogy na ez szaporító ez már rossz!

Még jöhetnek a válaszok,hogy:HAVANESE VAGY WESTIE LEGYEN??

(a szaporítókról nem kívánok vitatkozni)

Amúgy köszi a válaszokat!

2016. ápr. 17. 19:38
 9/14 elwera ***** válasza:
43%

Nekem havanese-ből az tetszik, ami majdnem teljesen fekete, csak a gallérja, a szakálla és a tappancsa fehér. Például: [link]


A havanese nagyon ragaszkodó, bújós, szeret mindig a gazdája mellett lenni. Játékos, sokat bohóckodik és produkálja magát. Lehet hergelni hogyha jól megdögönyözik.


Westie-t inkább öregasszonyok mellett szoktam látni. Persze van egy ismerős fiatalabb lánynak is, de az ő kutyája nem játékos egyáltalán, inkább olyan komolynak látom.

2016. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A westie egy nagyon pörgős kutya
2016. ápr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!