Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanes vagy Westie?

Havanes vagy Westie?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb és miért? 😊

Szeretnék egy kutyust,de ez a két fajta között nem tudok dönteni 😄😄

Megnéztem ezt a képet:

[link] és lehidaltam 😍😍



2016. ápr. 17. 14:08
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nekem Havanese-m van ezáltal én azt ajánlom! Mint már írtàk ragaszkodó tipus.Nagyon okos fajta ezáltal könnyen tanul.Imád játszani.Nagyon család centrikus, imádja a gyerekeket illetve felnőtteket egyaránt! A szőrét ápolni kell!! Szerintem nagyon édesek és gyönyörűek!:3 És mivel kistestű fajtáról beszélünk ideális panelba is meg kinti-benti kutyának kertesházba is.
2016. ápr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 secret. válasza:

Szia.

Én is nagyon sokat vaciláltam melyik fajta kutyust válasszam. Végül Bichon Havanese-t vettünk.

Tapasztalatom a Westiekről nincs, de az én kiskutyám számomra egy főnyeremény.

Immáron 5 éves, de még mindig nagyon eleven, gyorsan tanul, nagyon ügyes. Nálunk több időt kellett szánni arra, hogy rászokjon a kutyapelusra való pisikakira, de ügyesen összejött Neki! :)

Imád sétálni, ha már hallja, hogy "séta" vagy "irány", akkor már ugrál és sikítozik.. nagyon vicces :D

Mi dolgozunk a párommal,és van, hogy reggeltől késő délutánig egyedül van, de teljesen jól tűri, és amint hazaérünk visszük ki. Mindig hagyunk Neki kint egy ruhát, pl egy felsőt, és azon alszik.

Nagyon emberszerető, a kisgyerekekkel jól eljátszadozik.

Sajnos a miénknek kb egy éve, egy pitbull megráncigatta a nyakát, sokáig kellett ápolni, nem játszott, alig evett, mindig babusgattuk, igényelte..azóta félős lett, és ugatni is szokott sűrűn másik kutyákra..még nem jöttünk rá, mivel tudnánk ezt megakadályozni, de ezek nem számottevőek.

Bárhogyan is döntesz boldog éveket kívánok Nektek, az Én életem kitölti és olyan, mint egy "sosem fel nem növő" gyerek. :)))


Az én kiskutyám:


[link]



L/24

2016. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az egyik csaladtagomnak havanase van es hihetetlenul huseges 1percre se szereti ha nem lehet vele a gazdija.Ezert kiskoraban nem szabad sokat babusgatni,csak ugy mertekkel.
2016. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hát pont ezaz hogyha tudsz vele foglalkozni lemozgatod akkor igazából mindegy meg westieből is van lustább egy egy almon belül tehát nevelés és kutya függő a dolog szerintem azt válaszd amelyik jobban illik a hozzád a te energiádhoz;)
2017. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!