Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire alkalmas arra az...

Mennyire alkalmas arra az angol cocker spániel, hogy kint legyen tartva?

Figyelt kérdés
Úgy lettem nevelve, hogy az állatnak kint van a helye és most már ezt nem is tudnám elképzelni máshogy? Tarthatom kint? Azt tudom h nagyon családcentrikus állat, de mennyire való egyedülálló ember mellé?
2010. ápr. 6. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kint él a spancim, semmi baja vele, bár sokat kell vele kint lenned emrt hisztisek nagyon :)) Nekünk a nagyobb baj az volt hogy szobakutyus volt előtte, aztán került hozzánk és sajnos édesanym nem bírta elviselni as zőrt ugyhogy kikerült, de kapott fűtött helyet aztán szép lassan átszoktt. Szeritnem semmi probléma vele csak menj ki hozzá sokat:)
2010. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kint volt a kis drága, de ha naponta legalább 1-2 órát nem törődtem vele, akkor volt ám nagy sértődés. Így igaz, valóban sokat kell vele kint lenned.
2010. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kint van tartva. Bár sztem az előző helyén is kinn volt, így hozzá volt szokva.:) Mindig járkálunk körülötte, szóval nincs egyedül, nah meg ott vannak a cicák is.:)
2010. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. A kutya amúgy sem szobába lett megalkotva, hanem házőrzőnek. Sajna, mivel én lakásban lakom, csak itt tudom tartani, mert falun nőttem fel és imádom a kutyákat. De jobban érzi magát, mikor kimegyünk falura a mamához, egész nap kint játszik, be sem akar jönni.
2010. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kint van a spánielem.Igaz én szívem szerint bent tartanám, csak a szüleim nem engedik.De szilveszterkor egész éjszakára beszoktuk hozni. Szerintem azért néha-néha engedd be, főleg szilveszterkor.A kutyák nagyon félnek a tűzijátéktól.Sokat kell vele kint lenni, ha tényleg csak kint tartod.Nem szeretik a magányt.
2013. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!