Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hónapos kutyus 3 napja nem...

Mazsi87 kérdése:

7 hónapos kutyus 3 napja nem hajlandó enni csak vicsorog meg kiköpi, most már menekül is ha kaját lát nálam, találkoztatok hasonló problémával?

Figyelt kérdés
2 napja az állatorvos antibiotikummal kezeli de semmi javulást nem látok,piros a mandulája meg látszik h be van lassulva...Szerinte nyelőcső sérules..

2016. ápr. 19. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ÉS a doki nem javasolt, valami olyan pépes kaját amit esetleg meg tudna enni? mondjuk a száraztáp helyett konzervet pépesítve, vagy a száraztápot teljesen etetés előtt 1 órával beáztatva adni? (nekem a végstádiumban lévő pajzsmirigydaganatos kutyusom így kapta a tápot és meg tudta enni, a száraztápot simán már nem és azt otthagyta amég nem álltunk át az áztatásar)
2016. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én magamon tapasztaltam, hogy egyes antibiotikumok bomlástermékei kiválasztódnak a nyálban is és a spontán ízérzés is fémessé változik. Lehet, hogy a kutyádnál is ilyenről van szó ?
2016. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pépesitve sem tudom megetetni a kedvence se kell neki semmit nem hajlandó a szájába venni ha letuszkolom akkor meg kiköpi nem tudom h vegyem rá h lenyelje
2016. ápr. 19. 20:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Az antibiotikum előtt sem evett
2016. ápr. 19. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked sérülne a nyelőcsöved, vagy begyulladna a mandulád, volna kedved enni?

Két nap kezelés még nem biztos, hogy látványos javulást hoz.

Folyadékot igyon, az a legfontosabb.

2016. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Folyadèkot igyon! Dokat!

Esetleg husit enni? Próbald meg... A csirke husit nagyon szoktak szeretni... Kis parizel virsli, esetleg hurka-kolbász?

Vagy egy kis leves lè... Lehet h azt megeszi....

2016. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vízet rendesen iszik azzal nincs baj. Persze vszínű nekem sem lenne kedvem de erőletetni kell mert teljesen lefog gyengülni(szerintem)Nem várok csodát 2 kezeléstől de látom h rosszabb a szuri után úgy néz ki mint akinek annyi. Köszi az ötletet nekem a leves leve nem jutott eszembe..
2016. ápr. 20. 08:28
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek h adtatok tanácsot! A kutyus mostmár jól van.. :)
2016. ápr. 20. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!