Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem ma egy lg 42ln5778...

Atesz 90 kérdése:

Vettem ma egy lg 42ln5778 televiziót, miden szuper, de a kép fel van gyoritva, főleg játék közben vehető észre, de a tv müsoron is, találkoztatok már hasonló problémával? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
beállitásokban már ugy gondolom mindent megnéztem
2015. febr. 12. 05:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Magas a képfrissítése, sztem tudsz rajta állítani ha viszont 200hertz-nél gyorsabb, akkor passz lehet hibás. Nővéreméknek a 240 ezres lg tv-n is gond lehet vele, mert a kábeltv az 200hertz-en megy normálisan viszont a gémek gta 5 meg szakadozik (ps3) ott meg alacsonynak tűnik.
2015. febr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. 100Hz mci-t ir, nekem a gta is gyors, vagy lehetséges hogy az ujjab tévéknek gyorsabb a képe? Meg tudnád mondani hol leht a képfrissitésen állitani, mert már nagyjábol minden beáállitást átnéztem, bármi segitség jol jöhet.
2015. febr. 12. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!