Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Malinois kutya alkalmas lenne...

Malinois kutya alkalmas lenne számomra?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy dinamikus kutyát.

Elsősorban képezni szeretném, kutyaovi,kutyasuli, agility, találtam lakohelyemen szemelykereses foglalkozást is,az is nagyon érdekel, mivel katasztrófavédelemnel vagyok. Napi olyan 3-4 órát tudnék vele foglalkozni aktívan. Esetleg futni is tudnék vele? Napi 3-4 km futás belefer? Kertes házban szeretném tartani, Kint lehet tartani udvaron,vagy inkább benn tartsam? Azt hogy napi 8-9 órát nem vagyok otthon munka miatt, azt hogy viseli? Arra az időszakra vigyem át szuleimhez?



2016. ápr. 19. 20:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb árosban laksz, én pl. debreceni vagyok, itt van több féle, de én se a tükröset választottam. igazából én nem látom a klikker lényegét a folyamatban (bocsi, ha ez másoknak nagyon triviális)
2016. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!