Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kaukázusi kutya megtudna...

Egy kaukázusi kutya megtudna ölni egy pitbullt? Melyik lenne erősebb a harcban?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi a fenéért kellenek ilyen kérdések??? ha nem viadalra akkormeg? Ép elméjű ember nem agyal ilyeneken, ha meg igen akkor menjen pszihológushoz...
2016. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Tenyleg huje kerdes...

Sokmindentol fugg,hogy van tartva,nevelve,edzve,milyen kondiban van,mennyi idos es sok mas tenyezo.

Ha ket atlag kutyara gondolsz akkor siman kinyirja a kau a pittet.

Egy jol edzett pitt egy elkenyeztetett "hazikedvenc" kaut lehet legyozne.

2016. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Egyénfüggő,de sztm általába a kaukázusi.

De ilyeneket miért kérdezel? Remélem puszta kiváncsiság.

2016. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kaukázusi győzne tőbbször.
2016. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mindenki olyat kérdez, amit akar, az, hogy titeket nem érdekel, az a ti problémátok


az elefánt vs orrszarvú, gorilla vs jaguár, Naruto s Dragonball is értelmes kérdés, ha nem tetszik, nem válaszolsz rá, debil

2016. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kíváncsi vagyok, ennyi! És ha esetleg nekem van egy kaukázusi kutyám, mert van, és a szomszédomnak egy pitbullja és össze csapjuk őket rágatni az is a mi dolgunk. Én csak a kérdésre szerettem volna választ kapni és köszönöm azoknak, akik tudtak rá értelmesen válaszolni.
2016. ápr. 23. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, és egyben a rendőrség dolga is, mert bűncselekményt követtek el.


Egyébként Rudyval értek egyet.

2016. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat en nem tartom jo otletnek az effele "az enyem erosebb" hulyesegeket. Amugy ha mindenkepp viszket nektek akkor hiaba adnank itten barmilyen jo tanacsokat mert ugyis osszeengednetek a kutyakat.

Normal esetben,ket normalis kutyanal nem lenne belole veres kuzdelem csak egy kis dominancia harc.

Ha a szomszed redbullja meg verekedett es tapasztalt akkor meggyulhet a baja a kaudnak de valoszinu hogy ugyis o gyoz,viszont a te kutyadnak is komoly serulesei lehetnek mert az a kis kotsog valoszinu,hogy ha megfogta valahol akkor nem engedi el(es jo eros harapasa van ahoz kepest) epp ezert a kau akar meg is fogja ot olni mert nem fogja elviselni,hogy nem hodol be neki a masik.

Valoszinu meg nem lattatok komolyabb kutyaverekedest es nem tudjatok elkepzelni,hogy az mennyire szornyu es mennyire el kellene kerulni!

Ezert nem is proballak lebeszelni. Remelem mikor radobbentek,hogy mire megy ki a jatek es probaljatok szetvalasztani oket akkor nektek is jut egy ket jo kemeny harapas es orokre elmegy a kedvetek az ilyesmitol. Ha meg mar van "tapasztalatotok" (amit nem hiszek mert akkor nem kerdeznel itt ilyeneket) akkor csak sajnalni tudlak es oszinten mondom az olyan embert aki csak ugy ok nelkul "sportszeruen" viadaloztatja a kutyajat nagyon elvernem es utana kutyakkal tepetnem szet( de sajnos a torveny tiltja:p )

2016. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!