Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiszámíthatatlan a kutyákkal...

Kiszámíthatatlan a kutyákkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
sziasztok! van egy egy éves staffordom..altalaban nyugodt engedelmeskedo hallgat ram de ugral az emberekre..nem mindenkire a csaladtagokra nem akiket minden nap lat hanem csak azokra akiket ritkan..es szkott olyan lenni ha valami rosszat csinal rautok (persze nem nagyon csak hogy tudja hogy valami rosszat csinalt) akkor beorul elkezd szaladgalni morogni es megjobban csinalja..es ilyenkor nem lehet neki mit csinalni..szerintetek mit tegyek vele?
2016. ápr. 23. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Altatás.


[link]

2016. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kerlek kimeljetek az ilyen valaszoktol..ezert kerdezem hogy mit lehetne neki csinalni mert ilyenre gondolni se szeretnek..es nem ilyen drasztikusan csinalja..jo tudom hogy ki tudja barmit csinalhat de azert ilyet biztos nem csinalna..csak akkor orul be (ritkan) ha odautunk neki
2016. ápr. 23. 17:41
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

"...kerlek kimeljetek az ilyen valaszoktol....."


Bocs,de az élet nem lányregény a kedves,aranyos kutyulikról és csillámfaxlámákról.


Mellesleg 10+ éve kutyákkal foglalkozom és hidd el,sajna tudom,hogy mit beszélek. :(


Ha nem fogadod el,az a te bajod és reméld,hogy nem a gyerekedé lesz,amikor a kutya rámegy.

2016. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld kerülni az ilyen helyzeteket, amikre bevadul. Legyél határozott, türelmes vele.
2016. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell ráütni. Valószínűleg játéknak veszi egyébként.

El kell vinni kutyaiskolába, ahol megtanítanak téged, hogyan neveld. Megtanulod, hogyan tiltsd hatékonyan a nem kívánatos viselkedést (pl. felugrálást), megtanítják a megbízható behívást, hogy póráz nélkül is tudd mozgatni, futtatni, és vissza is tudd hívni, amikor kell.

Mindennap le kell sétáltatni, fárasztani.

2016. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Kutyasuli mindenképp! Csodákat művel, hidd el. Amikor én először mentem a német juhászommal 3 méternél közelebb senkihez nem tudtam menni(kicsit agresszív volt) ma meg már olyan mint a kezesbárány. A kutyus is élvezni fogja. Amúgy az energialekötés, játszás, labdázás, futtatás, napi 1 séta (legalább) is nagyon jó lehet. Ha pécs közeli vagy akkor a Syrius suli-t nagyon tudom ajánlani. Igazából az összeset kivéve a tükör "iskolákat"... én azt ajánlom, hogy oda ne vidd.
2016. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy ha megőrül utánamész határozottan, és a nyakánál fogva lenyomod a földre és nem engeded addig, amíg le nem nyugszik. A falkavezér így állítja le a tombolókat. Amikor már nem mozdul és megadta magát, akkor mehet, addig erősen lenn tartod.
2016. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Utana neztem a neten hogy mit tehetnek es hogy mi segit ott is azt irtak hogy a farasztas , az alapveto vezenyszavakat meg kell tanitani vagy ha mar tudja akkor ismetelni minden nap..en probalkoztam amugy azzal hogy meg fogom es lenyomon lattam a Csodalatos Kutyadokiban de nem sok sikerrel..meg azt is olvastam hogy ha felporog akkor ki kell kotni valahova es addig ott kell hagyni amig le nem nyugszik..az a baj hogy ahol lakok a kozelemben nagyon nincsen kutyasuli..probalok mindent megtenni erte mert nem szeretnem elvesziteni..
2016. ápr. 23. 21:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyit tudok ajánlani, hogy keress fel egy kutyasulit a közeledben hívd fel őket, menny oda(kutya nélkül akár) személyes és akkor ők meg tudják mutatni, hogy mit hogyan. Esetleg egy alapfoglalkozást is meg tudsz nézni.
2016. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
KUTYAISKOLA, vagy házi kiképző
2016. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!