Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennek a DOBERMANN kutyanak a...

Eve5 kérdése:

Ennek a DOBERMANN kutyanak a fule vagva volt vagy kotve?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


mert mar neztem tobb videot a netten es kotik nekik, ennek kotve volt ?


2016. ápr. 23. 20:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha most ez egy konkrét kérdés, úgy értem, van vagy lesz egy dobermannod, akinek vágatnád a fülét (ámbár Magyaro.-n már tilos ezt elvégezni), akkor a tenyésztőjével beszéld meg ezt. Ő minden ilyen jellegű kérdésedre válaszolni tud.
2016. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Jaj az nagyon csúnya. Na úgy biztos nem kell.
2016. ápr. 23. 22:20
 13/21 A kérdező kommentje:
De amikor vannak a kutyakiállítások nem szoktak kötni ki kutyákat és oda írják hogy ingyen elvihetőek? Nálunk szoktak, de már volt a kiállítás és le maradtam róla.
2016. ápr. 23. 22:22
 14/21 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz kiállításon kikötni és ingyen elvihető??:O

Akkor az nem kiállítás volt, hanem vmi rossz kutyavásárnak nevezett valami. Ilyet SENKI nem csinál.

Egy kiállításon a TÖRZSKÖNVES kutyák versenyeznek, tenyésztők mennek el rá, akiknek komoly fedeztetési szándékaik vannak. ÉS tuti, hogy nem kötik ki csak úgy a kutyákat és hagyják sorsukra, már csak azért sem, mert ezek a kutyák többszázezres tenyészkutyák...

2016. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ja és a videó amit linkeltél ott már a vágott fület állítják fel kötözéssel.
2016. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Hát nálunk ez így megy. A tavaly előtt 4 német juhász volt ki kötve. És ott írta a telefon számot is.. német juhász kölyök.

Biztos a lányt pároltatták és ingyen oda adták. És nem csak német juhász volt oda ki kötve hanem több más fajta. És kutyakiállitás volt. Csak tudom hogy hol voltam..

2016. ápr. 24. 12:42
 17/21 anonim ***** válasza:
Hát az érdekes kiállítás lehetett ugyanis FCI kiállításokon tilos kutyát árulni, kizárás, büntetés jár érte.
2016. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nálatok. Nálunk még amikor a kutya is s*arik akkor ott hadják.. nem szedik össze. Mint nálatok.
2016. ápr. 24. 14:17
 19/21 anonim ***** válasza:

Jó akkor ami nálatok van azt ne nevezzük inkább kiállításnak... Inkább szaporítók gyülekezetének és onnan nem érdemes kutyát elhozni.. Egy tenyésztő nem ad ingyen kutyát, miért érné meg neki? mikor nagyon-nagyon sok pénzt öl bele, hogy a kutyái jó eredményt érjenek el 1-1 kiállításon és egészségesek legyenek és olyan párosítások legyenek amikből igéretes kutyák születnek.

[link]

Itt vannak a hivatalos kiállítások. Ezekre látogass el, tegnap én is kint voltam a debrecenen, mivel itt lakom. És találkoztam dobermannal is (füle farka vágva volt)

2016. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

eve5 most akkor mi is van?

Van egy kölyök 6 hónapos rotid. Igaz?

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7746514-mit-t..

Aztán egy keverék, aki hamis, de szintén kölyök

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7742881-milye..

Elmondanád, hogy akkor miért is érdeklődsz még 1 harmadik kölyök iránt??

2016. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!