Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász lefárasztása?

Németjuhász lefárasztása?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy agyilag le kell fárasztani. az ény kutyusom 5 hónapos. Ezeket csináljuk: napi minimum 1 óra séta. Aól függ hogy jön ki a nap a két gyerek mellett. De egy óra mindig megvan és emellett minden nap játszunk minimum 1 órát a kertben. De ez nagyon minimum, általában a duplája. hogy mit takkar a játék: labda eldobás/visszahozás gyakorlása. Ül/fekszik/marad/gyere ide gyakorlása. Most tervezek neki egy alap kis szlalom pályát a kertben. Miket lehetne még csinálni? Vagy ez egyelőre elég? Később mit?Kutyasuliba megyünk majd 6 hós korától. Most ovi van Milyen feladatokat adhatnék neki? Előre is köszi
2016. ápr. 25. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

5 hónaposan szerintem ez elég.

De ha még van kedved, energiád, akkor taníthatsz neki apró haszontalan trükköket is: pacsi, hempereg például. A lehetőségek végtelenek. :)

A suli jó lesz, jót fog tenni neki.

2016. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elkezdhetsz neki trükköket tanítani pl. pacsi, hempergés, lelövés ilyesmiket. A youtube-n nagyon sok videó van, hogy ilyen trükköket hogy kell megtanítani:) (nekem a héten érkezik a kis 10 hetes németjuhim én is ilyesmikkel tervezem fárasztani:)) Egyébként kinti kutya?
2016. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez így elég is egy 5 hónaposnak. Viszont arra ne számíts, hogyha "lefárasztod", akkor abban az időben amikor magában van, csak aludni fog. A lefárasztás csak ideig-óráig tart. Főleg kölyöknél.
2016. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ok, köszi. Ja, biztos sokmindent csinál, míg nem vagyunk itthon, de nem rombol, nem csinál semmi rosszaságot :)

Igen, kinti kutya, nem jöhet be a házba.

2016. ápr. 25. 15:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Legyen majd sok örömöd a kutyusban!Eddig csak pozitiv élményeink vannak ezzel a fajtával, szerintem te sem fogsz csalódni! :)
2016. ápr. 25. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi:) remélem is, amikor kicsi voltam volt már németjuhászunk (egy korom fekete és egy idős volt velem) sajnos korán elvesztettem, de imádtam, most beaglenk van mellé jön majd holnapután ha minden igaz a kis roszcsont:)
2016. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!