Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja? A németjuhászo...

Miért csinálja? A németjuhászom már kétszer megkapta a kezem és nem tudom miért?

Figyelt kérdés
4 éves kan németjuhászom van és már kétszer megcsípett és nem tudom,hogy miért.Kölyök korában megverekedtem vele a falkavezérségért.Nő létemre már akkor is nehéz volt,mert nagytestű kutya./ most 55 cm a marmagassága/ Kézből is eszik.Mi a baj vagy mit csinálok rosszul?
2016. ápr. 26. 13:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Engem konkrétan imád a kutyám, minden nap kimutatja, azt viszont tiszteletben tartom (és nem sérül az egóm miatta) ha van neki egy titkos csontja. Egyszerűen nem veszem el és kész. Nem harap meg miatta de csúnyán néz:) Ez azt hiszem nem olyan nagy probléma. Ja és voltam vele kutyaoviban és suliban is.
2016. ápr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Kedves Drága 43 %-os.

Biztosan jobban ismered a kutyámat mint én... Tudod, én bármikor bármit elvehetek tőle, még a "kincsét" is a pofájából, még csak csúnyán sem néz rám...

De biztos meg fog enni, a 7 év alatt is csak azért nem tette, mert a megfelelő pillanatra vár, ugye?


Minden kutya olyan, amilyenné nevelik...

Téma részemről lezárva.

2016. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
55 centi a marmagassága a kan németjuhászodnak? Akkor vagy elírtad, vagy nem németjuhászod van.
2016. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Bocsi de tudom,hogy milyen kutyám van és a számokat is ismerem! Nem törzskönyvezett!
2016. júl. 29. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!