Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mien kutya a legjobb tömb...

Mien kutya a legjobb tömb lakásba?

Figyelt kérdés

13/L

5éve akarok kutyát...anyukámal megegyeztünk hogyha összegyüjtök 40ezret akkor kapthatok (oltás,chipeltetést mind nekem kell fizetnem) lényeg..tömb lakásba mien kutya ideális? (És tanítható) honnan keressek kutyát?



2016. máj. 1. 15:56
 1/6 anonim válasza:
100%
milyen*
2016. máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Szia! :) Menhelyen rengeteg keverék, illetve fajtatiszta kutyus vár gazdára.:) A legkisebbtől a legnagyobbig. Ha gondolod, küldök pár menhelyet, ahonnan válogathatsz. És még egy csomó pénzed meg is marad! Maximum 15.000 ft kihozni onnan, és már van choip, oltás, meg minden.:) És segítesz egy állaton! Hálás lesz mindörökre neked, amiért megmentetted. Vannak kölykök is, rengeteg 3 hónap alatti. 40.000 ft-ért csak szaporítótól kapsz, és azt tudnod kell, hogy ők csak a pénzért szaporítják a kutyákat, és ha nem veszi meg őket senki, akkor kidobják... Évente vagy háromszor elletik a kutyát... Ezzel csak az ő munkájukat támogatnátok... Gondoljátok meg, és nézzetek kicsit utána! Sok boldogságot! :) Ha gondolod írj rám.


14/L

2016. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért akarok 40ezret gyüjteni mert ha kapok kutyát.nekem kell megvennem a 3-4-5oltás és a chipet + az ágyat nyakörvet és a porázt!(és egyéb dolgokat) de nem tudom mien kutyák vannak a menhelyen mert elöször kapok
2016. máj. 1. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Én azt értem... de... inkább írok privátot, mert látom nem érted...xd

Kettes voltam.

2016. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Leginkább kistestű kellene neked,mert attól nagyobbal már a séták bajosak lennének,mert elrántana.


Én egy kistestű menhelyi kutyust javaslok.

Olcsón kutyát meg nehogy vegyetek,ha nincs 100-150 ezer ft kutyára,akkor inkább menhelyről mentsetek egy kis életet.


Elmondjátok,hogy milyen kutyust szeretnétek pl kistestű,nyugodt,fiatalt stb stb.. és akkor mutatnak nektek vagy 5-8 kutyát és választhattok :)


Napi 3 séta a minimum egy felnőtt kutyánál. Egy kölyök kutyát 2-3 óránként kell sétáltatni. Remélem ezzel tisztában vagy.

2016. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Látogass el egy vagy több menhelyre, és ott válassz egy kisebb termetű, nem túlzottan nagy mozgásigényű, nem ugatós típusú, fiatal felnőtt kutyust.

A menhely dolgozói tudnak segíteni a választásban.

Anyukád lesz az örökbefogadó, mert csak felnőtt írhatja alá a szerződést.

Itt nálunk a felnőtt kutyákat 20 ezer körül adják, de abban már benne van a chip, oltások és ivartalanítás ára is, tehát valójában ingyen van, sőt.

2016. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!