Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó pár kérdés? Jól esne egy...

Jó pár kérdés? Jól esne egy kis segítség?!

Figyelt kérdés

A kutyusunkat csütörtökön fogadtuk be. Pár kérdésem lenne

1. Nem játszik semmivel. Úgy ahogy mondom. A botnak utána se néz, a labda néha (10 ből 1szer) érdekli, kötelet/rongyot nem lehet vele húzni. Mit játszak vele?

2. Nem szeret sétálni. Úgy kell vontatni. Jutira se jön, mint mondtam játék nem érdekli. Tudna valaki segíteni?

3. Rengeteg csontot eszik. Az baj?

4.Az egyik foga görbe. Négy hónap körüli. Ez normális?

5. Nem hajlandó megenni a dog chow -t. Friskiest eszik, de csak 3ból1szer eszi meg. Hogy vegyem rá, hogy megegye? Ha felmegyünk Nagykanizsára veszünk Joserát.

6. Megtanítottam neki: ül, pacsi, piti, fekszik, hempereg, helyedre, bal manccsal pacsi. Írnátok még trükköket?

Mindenkinek köszi aki valamelyikre is válaszol. <3


2016. máj. 2. 17:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy 1. Kutyu .
2016. máj. 2. 17:04
 2/7 icu75 ***** válasza:
100%
Ha csak csütörtökön fogadtad be,lehet hogy az ő részéről még nincs meg a bizalom(főleg ha kinti kutyu) első időkben ne nyaggasd sokat legyél vele csak úgy ülj le a földre,várd hogy odamenjen ne hívd,ha odament beszélj hozzá sokat nyugodt-szeretetteljes hangon és simogasd. Várd meg míg kialakul a kötődés. Majd fog még ő veled játszani!
2016. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugtattál! Amúgy JRT a kutyi.
2016. máj. 2. 19:16
 4/7 icu75 ***** válasza:
Hát pedig a Jack Russel kifejezetten pörgős-játékos kutyi még egész öregkorára is.
2016. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A 3-4-5-6 os kérdésekre tudnak valaki válaszolni? Köszi! ;)
2016. máj. 3. 08:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen baj,ha sok csontot eszik,mert szorulásra lesz,mellesleg fölösleges csonttal tömni.


Nem normális,hogy görbe a foga,de lehet kifog esni és még tejfog,de azért mutasd meg dokinak.


Normális minőségű tápot adj neki,Josera az már jobb lenne! Lerakod elé, 5 perc múlva elveszed ha nem eszik. Kövi etetésnél ismét le rakod, ha nem eszi 5 perc után szintén felveszed. Nem,nem fog éhen halni! Csak válogat,de engedd neki. Pár nap múlva fog enni,nyugi.

Szerintem reggel-este elég etetni. Azzal a módszerrel amit mondtam. Reggel elé rakod,nem eszi majd megkapja este, akkor se,akkor majd reggel és így tovább.


101 kutyatrükk keress rá a neten

2016. máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Amúgy én próbáltam ezt a módszert, de anyum azt mondja: " még kölyök kell neki enni" vagy " úgy szereti a főztömet mért ne kaphatna. Különben is ne tömd azt a sz r tápot a kutyába! Az én koromban se volt és mégis szép szőre volt a kutyáinknak. "még a végén szorulása Lesz"

Menthetetlenül akarja adni ezeket a kajáit a kutyusnak. ( rizseshús, húsleves, lecsó, rakottkrumpli) Múltkor a rizseshús után a kutya elkezdett hányni. Erre azt mondta: miért csodálkozol, ha ilyen száraz tápot adsz neki, persze hogy hányni fog! Na erre mit mondjak?:)

2016. máj. 3. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!