Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez másnak is rosszul esne?...

Ez másnak is rosszul esne? Mit mondtatok volna ha veletek történne meg?

Figyelt kérdés

Ma sétáltam hazafele a lányommal a boltból, és jött egy lány, kb 1évvel idősebb az én legkisebb lányomtól, a lányom szereti a kutyákat mondta is nézzem már, és megkérdeztem a lányt hogy milyen árban van ez a pici kutya (yorki volt) erre a kis csajszi úgy felelt hogy: "nincs neked annyi pénzed hogy ilyen kutyát vegyél..." elég rosszul esett, egész úton zsörtölődtem!Nem tetszett a hangneme, a tegezés végképp!

Egyébként a másik hogy nekünk csivavánk van, ami majdnem forma forma árban van egy yorkival!

Ti mit válaszoltatok volna a helyemben??Nektek is rosszul esne?


2012. máj. 6. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Nos:


"Attól, hogy esetleg nincs sok pénzem, még meg tudom fogni a kis dögödet, és felnyomhatom a seggedbe!"


:DDDDDDDDDDDDDDD

2012. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki szereti a kutyát az a keveréket is szereti, és sosem az ár alapján ítél. Aki így tesz, az egy idióta sznob.
2012. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hu egy fél órája én is találkoztam egy zebránál egy

yorkie-t sétáltató lánnyal, ilyen rettentő flegmán, hangosan azt csicseregte: na menjünk arrébb.


Lehet ugyanazzal találkoztunk?:DDD


Amúgy meg az ilyennek (mármint, aki nektek beszólt) elég gondja lesz az életben, kevesen tolerálják a gyökér "sznobcsajszeeevagyok" stílust. Jobban tetted, hogy válaszra sem méltattátok!

2012. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg egy elkényeztetett újgazdag sznob liba lehetett. Vannak emberek, akiktől talán rosszul esne egy ilyen beszólás (de azok úgysem szólnának be) egy ilyentől viszont...teszek rá.

Gondolom a szülei vettek neki egy yorkit (lehet, hogy tényleg nagyon sokért, de lehet, hogy csak egy sima szaporítótól) és szépen elmondták, hogy ez egy nagyon drága kutya, és ilyenje nem lehet ám mindenkinek...


DE! Nekem is yorkshire-om van, és néha én is találkoztam már ilyen kérdéssel, hogy "mennyi egy ilyen?" És az igazat megvallva, én meg ezt a kérdést nem szeretem. Most mondjam azt, hogy 120-ért vettem, és akkor hallgathatom, hogy milyen idióta vagyok, amiért ennyi pénzt költöttem kutyára?

Nem kell más pénztárcájában turkálni, erre a kérdésre én is csak azt szoktam mondani, hogy nem olcsó, 70-től fölfelé.


Sőt, olyan is volt már, hogy összetalálkoztam egy cigány családdal, és a kislányuk elkezdett hisztizni, hogy ugyanilyen kutyát akar. Apuka azonnal megállított, hogy mennyiért adnám el. Mondtam, hogy ne szórakozzon, nem eladó... Erre megkérdezte, hogy mennyiért vettem, van nála 40 ezer, kp-ban kifizeti most azonnal. Ha megmondtam volna, hogy mennyiért vettem, szerintem rögtön leült, és ellopja a kutyámat.


Szóval ezt az oldalt is gondold át. Ettől függetlenül Te egy nagyon bunkó gyerekkel találkoztál, ne vedd a lelkedre.

2012. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell foglalkozni az ilyen emberekkel, őket sajnálni kell, hogy ilyenek!

A kutya nem attól jó mennyibe kerül és hogy honnan van! Sajnos egyre többe mérnek egy ilyen fajta kutyát, és minden más fajtát is, de vannak olyan emberek akik kevesebbért adják őket, és lehet jobb kutya is származik tőlük, és mellesleg egy csivava ma már többe kerül mint egy yorki...

Nekem is rosszul esne egy ilyen válasz! Én lehet abban a pillanatban lekevertem volna neki egyet, vagy megkérdeztem volna honnan ismeri az anyagi hátteremet.

Nem kell az ilyeneken idegeskedni!

2012. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne add meg neki az örörmöt,h zsörtöldsz egy elkényezstetett kis fruska válaszán. Nem illik megkérdezni én ugy vagyok vele,h mennyibe kerül,de ilyen esetben végképp nem illik igy válaszolni. Maximum annyit szoltm volna vissza a lánynak hogy,"remélem azértédesanyádéknak még van annyi pénzük h megtanitsanak a tisztelet tudó magatartásra".És sarkonfordultm volna és otthgaytamvolna. Ezek a tipusu emberekből sajnos egyszer felnőtt lesz és nem kívánom senkinek sem h kapcsolatot ápoljon egy ilyenlánnyal.:)
2012. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kitekertem volna a nyakát. Persze az is igaz, hogy kutyáról nem illik megkérdezni, mennyibe kerül, pont a szaporítós problémák miatt. (Értsd: mindenkit csak az ár érdekel, aztán vesznek valami szaporítótól.) Nekem mindig gyanús, ha az első kérdése valakinek az, hogy mennyibe került. Meg amúgy sem illik más zsebében turkálni.
2012. máj. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

'A tiéd tán nem anyuciék pénzéből van?'

Ha az én gyerekem ilyet mondana... ja hoppá, én nem felejtettem el gyereket nevelni. ;) szóval tojd le, mondhatsz bármit, úgysem érdekli, otthon úgyis mindent megkap, amit kér.

2012. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az egész egy hül*ye megjegyzés volt, hogy "az ő kutyája egy megfizethetetlen fajta". Hát nem, mondjuk, ha egy pomerániai-val lett volna, akkor azt mondom oké (300-nál kezdődik), de egy Yorki? Azért az annyira nem luxuskutya már. Főleg a szaporítóknak köszönhetően. El hiteti magával a kislány, hogy ő különleges, különlegesen drága kutyával...
2012. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

SAJNOS,A TÖRVÉNY TILTJA A MEGFELELŐ REAKCIÓT ERRE :)

de a helyzet az ,hogy sajnos sok gyerek a szüleik nevelési hibája miatt ,bunkóvá válik.

és a bunkó gyerekből ,bunkó felnőtt lesz,sőt bunkó gazdájává válik a kutyájának:)

sok olyan gyereket,és sok olyan kutyás gazdát látni az utcán akiket egy normális társadalomban símán nyakon kéne vágni :)

2012. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!