Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem véleményt...

Tudnátok nekem véleményt mondani erről a tápról? (Visán Optima)

Figyelt kérdés

Visán Optima Dog Adult Chicken


ÖSSZETÉTEL:

Friss csirke> 20%, csirkeliszt, búza, kukorica, rizs, árpa, csirke olaj, hidrolizált csirkemáj, cukorrépapép, élesztő-, hal-, ásványi anyagok, tojás, cikória (forrás FOS), mannanoligosacharidok (MOS), monokalcium foszfát, só, manióka kivonat, karnitin.


Analitikai összetevők: nyersfehérje 25%, a bruttó zsíros anyagok 15%-át, bruttó cellulóz 2,75%, bruttó hamu 9%, kalcium 1,75%, foszfor 1,2%


Adalékanyagok: A-vitamin 15,000 NE / kg D3-vitamin 2000 NE / kg, az E-vitamin (alfa-tokoferol) 150 mg / kg, a C-vitamin 30 mg / kg, a réz (pentahydrated réz-szulfát), 10 mg / kg, szelén (nátrium szelenit) 0,4 mg / kg. tartósítva természetes antioxidánsok


2016. máj. 7. 19:03
 1/2 anonim válasza:

En hónapok óta optima nova t

Adok a kutyámnak ( angol bulldog) .Tökéletesen fejlődik .lazacosat es a nyulasat adom váltva .Nincs hasmenés, a szôre szép és egészséges .Az egyetlen baja a tápnak hogy most emelték az árát megint húzós ,de mégis azt mondom inkább kifizetem csak maradjon ilyen egészséges .

2016. máj. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mennyièrt veszed ès hol?
2017. szept. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!