Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mini bullterrier kan kölyök...

Mini bullterrier kan kölyök kutyát hol tudnék vásárolni és mennyiért?

Figyelt kérdés
Konkrét helyet netes oldalt elérhetőséget várnék, mert sehol nem találunk. Köszönöm
2016. máj. 8. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:

A google-t miért nem próbáltad?


[link]

2016. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tenyésztőnél.
2016. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
szaporitó!
2016. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy "mini" bullterrier? Csak én nem hallottam még ilyen fajtáról?
2016. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

létezik ilyen keress rá a googleval. (én se tudta, hogy létezik rákerestem és láss csodát) na de kedves kérdező beírtam a google-ba hogy mini bullterrierr és az első találat pont 1 kennel volt, azért valljuk be ezek szerint nem tettél túl nagy erőfeszítést. Egyébként érdemes minen kennelt/kennel tulajdonos a honlapok alapján a facebookon is lecsekkolni (az inaktív honlapokat is), mert sokan már ott hírdetnek


[link]

2016. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan 1000 euro körül van
2016. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De sok erőfeszítést tettem. :) Egyiknél sincs, vagy méregdrágán.Ami nem reális.
2016. máj. 10. 06:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A drága kutya hosszú távon olcsóbb. Mentett bullterrierünk van, az orvosi költségeiből egy egész falka törzskönyves, díjnyertes bullterrierünk lehetne. Allergiás, ekcémás, ízületi gyulladás miatt sokszor a séta alig megy. Most épp a megmagyarázhatatlan fogyását derítjük fel, eddig semmi, de legalább sok pénzt hagytunk az orvosnál. Esőben alig lehet kivinni, mert a víztől véresre marja magát. A különbség, hogy mi tudtuk, mit vállalunk. Te nem tudod mivel jár az olcsó kutya.
2016. máj. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a "méregdrága" a reális ár
2016. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!