Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugatja meg a kutyám a...

Miért ugatja meg a kutyám a redőnyt ha fel- vagy leengedem?

Figyelt kérdés
Amint megmozdítom a redőnyt ugatni kezd és utána percekig nem hagyja abba. Lehetséges hogy fél tőle? Mivel tudnám leszoktatni róla?

2016. máj. 8. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyisd ki az ablakot, és miközben lassan engeded le, beszélj a kutyádhoz. Ő csak annyit lát, hogy magától mozog, és baromi hangos.
2016. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wenda_96 válasza:
Biztos, hogy fél tőle. Szerintem annyit tudsz csinálni, h lassan engeded le,akkor talán nem ijed meg a hirtelen robajtól. Az én kutyám is mindig megijed.
2016. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. máj. 8. 22:35
 4/4 elwera ***** válasza:

Nekem akkor ugatott nagyon a kutyám amikor először pucoltam az ablakot. Volt egy nyikorgó hangja, annak ahogy a szivacs dörzsölődött az üvegen és ő erre veszettül elkezdett ugatni, annyira kétségbe volt esve, még rám is ugrált közben. Szóltam a páromnak hogy így nem tudok ablakot pucolni. A párom leültette a kutyát és mondta hogy nyikorgassam az üveget, ekkor a kutyát kicsit lefogta, rászólt, és beszélt hozzá. Aztán amikor már nyugton maradt a kutya, akkor megdicsérte.

Kb 5-10 perc utána a kutya már nyugton feküdt a földön és nem zavartatta magát többet a nyikorgó hang miatt.

2016. máj. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!