Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinél mennyi időt van egyedül...

Kinél mennyi időt van egyedül a lakásban tartott kutyus?

Figyelt kérdés
Mindketten 8 órát dolgozunk, attól tartok ez kicsit sok egy kutyusnak egyedül.

2016. máj. 9. 06:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nalunk max 5ot, de szerintem ez is sok neki :(
2016. máj. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Napi 16 órát :( de sajnos máshogy nem tudjuk megoldani.
2016. máj. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SzMHZs ***** válasza:

Nálunk változó, én fixen 8-16-ig dolgozok, most pl a párom délelőttös, ilyenkor majdnem 8 óra hosszát vannak egyedül a kutyáim, mire ő hazaér. Más beosztással kevesebbet, de ez sem okoz nekik gondot. Sajnos, mikor még máshol dolgozott a párom, volt, hogy reggel hattól este hatig kellett menni, illetve messzebb laktunk az én munkahelyemtől, és akkor előfordult a 10 óra is. Nyilván nem ideális, de ezzel sem volt probléma, előtte-utána természetesen nagy séta, sok foglalkozás, meg nem is minden nap volt így.

Azért elég sok kutyatartó ember dolgozik, én is aggódtam ezen, de szoktatás kérdése, természetesen iszkolok mindig haza hozzájuk és csak utána jöhet bármi más :)

2016. máj. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!