Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tarthatok lakásban Golden...

Tarthatok lakásban Golden Retrievert? és ha igen egyedül hagyhatom addig ameddig én suliban vagyok?

Figyelt kérdés
nagyon régta szeretnék kutyát és azt olvastam hogy egy Golden Retrievert lakásban is lehet tartani. ez igaz??

2015. nov. 1. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ:


-Van e lift a lépcsőházban illetve hanyadikon laksz.

-Mennyi foglalkozást tudsz nyújtani a kutyának?Mennyit sétálnátok?


-Illetve takarítod e utána a szőrt.

Minden nap porszívózást bevállalod vagy sem?

2015. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinte bármilyen kutyát lehet lakásban tartani, goldent is, megfelelő lemozgatással, foglalkozással és minimum napi 3 sétával, amiből az egyik másfél-két órás legyen legalább.
2015. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem lift nincs a 2.on lakokés sokat tudnék vele foglalkozni csak annyi időre hagynám egyedül otthon ammeddig én suliban vagyok, ja és összeszedném utána a szört ck anyukám nagyon mérges lenne ha tele lenne szörrel a kanapé.
2015. nov. 15. 11:17
 4/4 KecskeGuba ***** válasza:

Ha minden áron Goldit akarsz...

Szerintem tarthatsz, ha kellően eleget tudsz foglalkozni vele. Reggel suli előtt séta, utánna hosszabb séták...

Hétvégente vagy amiko ráérsz vidd el nagyobb túrákra korándulni akár.

2020. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!