Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek 4 hónapos kutyust...

Szerintetek 4 hónapos kutyust hetente 2x négy órára egyedül lehet hagyni probléma nélkül?

Figyelt kérdés
A kutyus nyugodt fajta nem rág. Esetleg lenne rá bármi hatással 4 óra egyedül lét? Máskor mindig van itthon valaki csak heti 2 nap lenne. Máshogy nem tudjuk megoldani. :(

2016. máj. 9. 19:48
 1/5 Szilvi & Argos ***** válasza:
87%

Ne kapásból 4 órára hagyjátok magára, hanem kezdjétek el TANÍTANI RÁ, szoktassátok hozzá...először otthon játék, kaja után hagyjátok egy szobában egyedül, menjetek át a másikba pár percre...ha nyugiban van, szó nélkül térjetek vissza és ne foglalkozzatok a kutyával...ahogy elmenéskor sincs lelkibeszéd.

Fokozatosan emeljétek az egyedül töltött időt, később menjetek ki a lakásból, stb-stb...

De ez nem megy pár nap alatt...

2016. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom számít-e de nem igazán igényli a figyelmünket. Egyedül is jól elvan csak ritkán jön oda és ilyesmi. Játszani szokott de azt is inkább egyedül. :D Hát nem tudom...
2016. máj. 9. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fog megzakkanni, ha ilyen ritkán egyedül marad. Lehetőleg olyan helyen hagyjátok, ahol nem csinálhat kárt. Mivel nem tudjátok, magára hagyva mit csinál.
2016. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak 3 szobából lenne kizárva (konyha,nappali,fürdőszoba)

így maradna 2 szoba 1 folyosó és az előszoba.

2016. máj. 9. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, egyedül lehet hagyni ennyi időre, főleg, ha előtte le van fárasztva, elintézte a dolgát, mert akkor valószínűbb, hogy aludni fog. Lehet hagyni neki esetleg valami rágcsát, amivel elszórakoztatja magát, ha nem aludna. Arra figyeljetek, hogy ne férjen hozzá olyasmihez, amivel kárt tehet magában, míg egyedül van.
2016. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!