Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan csináljam hogy a...

Hogyan csináljam hogy a kutyám megugassa a macskákat?

Figyelt kérdés
Van egy kis keverék kutyám és le lett szoktatva hogy a macskákat ugassa.Én pedig nagyon nem szeretem a macskákat Hogy ugattassam meg őket?

2016. máj. 11. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szegényt összezavarod :D


Ha csak annyi a gond, hogy nem vagy macskapárti, akkor hagyd az egészet.


Max. annyit érsz el, hogy a macska kényelmesen rátelepedik a kerítésre, a kutya ugatja mint az őrült, a szomszédok meg hamarosan szólni fognak.

2016. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jobb lenne, ha örülnék neki, hogy nem ugat feleslegesen.

Most az miért lenne jó, ha ülne a cica a kerítés tetején, vagy a kerítés túloldalán egy méterre, a kutyád meg ugatná?

A macska pontosan tudja, hogy nem éri el, akkor meg nem érdekli, hogy ugat-e. Csak ti meg a szomszédok őrülnétek meg tőle.

2016. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy szégyen, ha egy kutya nem utálja a macskákat? Miért lenne törvényszerű, hogy utálnia kell a macskákat minden kutyának? Ennél nagyobb ostobaságot se nagyon hallottam. Az én kutyám és macskám együtt aludtak, és jó pár példa van még kutya-macska barátságra, keress rá a neten.
2016. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én baromi boldog lennék, ha a kutyám nem akarna minden cicát megkergetni, mondjuk mutat is némi fejlődést e téren szerencsére. Nem kell ehhez szeretni a macskákat, elég, ha az ember egyrészt nyugalmat akar, másrészt a macskák iránt is mutat annyi empátiát, hogy nem akarja, hogy a kutyája szétstresszelje szerencsétleneket, arról nem is beszélve, hogy egy sokat látott macska simán okozhat maradandó károsodást egy kutyának (szem például), ha úgy érzi, hogy sarokba szorították, mert ugye hiába gyengébb, sokkal gyorsabb.
2016. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!