Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS. Kutya sétaltatás. Mit...

SOS. Kutya sétaltatás. Mit tegyek? Megharap (ott) a kutyám.

Figyelt kérdés
Van egy kutyám 2 èves keverèk, közepes mèretű, erősebb kutya. Örökbefogadtuk. Amikor sètálok vele ninca semmi baj (mert ügyesen jön) egèszen addig amíg szembe nem találkozunk 1 masik kutyáva... Olyankor elèg agresszívvè valik, ès ha nem birom magamtól távolabb tartani akkor belèm kap. Mot tegyek, hogy ezt leállítsam?

#kutya #harapás #séta #Hagresszív
2016. máj. 11. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Kutyasuli, hogy megtanuld kordában tartani a kutyust.
2016. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Téged harap meg?
2016. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Neveld meg. Nekem is van kutyám és tudja mit szabad és mit nem,és nem befolyásolja az,hogy te neveldted-e vagy nem. Minden a gazdtolfügg
2016. máj. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

mennyi ideje van nálad a kutya, hány éves vagy? közepes méret mit jelent? 20 kiló? milyen keverék?


máskor is agresszív? pl kajáját el tudod venni tőle?

2016. máj. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Rehabilitációval is foglalkozó kutyaiskola, de sürgősen.
2016. máj. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen engem harapott meg. 1.5 ève van nalunk bar eddig nőverem vitte inkabb sètalni de most ő csaban tanul ès csak hètvègèn jön haza. Ezèrt èn szoktam vinni a sajatommal. Èn 14 èves vagyok. A kutya nemtudom h hanykiló. A fajtája,eg ős korcs :D ugyani az anja valami foxi-juckrussel meg mèg 1 tucat fajta. Az anjat kicsikènt találtuk az utcan úgy fogadtuk be. Amúgy maskor nem agresszív ètelt siman elveszek tőle-előle nem morog ram sose mindig visszajön engedelmes ügyes kutya. Csak akkor valik agresszívè ha velünk szembe (vagy is ha sèta közben ) találkozunk mas kutyákkal. Magánal nagyobb erősebb kutyanakis volg h nekiment
2016. máj. 12. 20:41
 7/14 A kérdező kommentje:

Èn arra gondoltam h biztosan az3rt van mert hirtelen feszültè valik viszont lekell vezetnie de nem tudja mashogy minthogymegharap. Vagy nem?



Azt mèg hozzáfűzöm h szinte az anjan meg a twstvèrein kívül nem igazán találkozott mas kutyákkal eddig... De ezen mar nem hinnèm h tudunk segiteni mert ahoz h összeismertess a kuytával aasik kutya teljes mwrtèkben kiegygemsúlyozott ès nyugodt kutya kel h legyen h eggyaltalan ne zavarja h az enyèm feszült ès agresszív...

2016. máj. 12. 20:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor mondom mégegyszer. Kutyasuli.
2016. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy hogyha jön hozzank valaki többnyire lemorogja ugatja őt/őket viszont multkor jött hozank unokatesóm odament a kemelhez ès semmi fèlmet nem mutazva legugolt a merotèshez a kutya nem morgott-ugatott csak odament ès unokatesóm megsimogatta... Nem èrtettem h hogyan tudtaegcsinalni de sikerült am ő az 1-etlen szerintem akire nem morgott ès ugatott... De ez csam idegenekkel van
2016. máj. 12. 21:24
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg miban ha elviszem kutyasuliba èsegharapja a kikèpzőt vagy összarakodik kutyakkal? Èn fèlek ettől... Nem akarom h ő legyem a legrosszabert amúgy ithon tènyleg nagyon rendes mèg 6-èves hugomis siman elveszi előle az ètelt nem kapja meg. Inakbb idegenekkel meg mutyakkal agreszsívabb...
2016. máj. 12. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!