Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha a kutya leszedi a kötést?

Baj ha a kutya leszedi a kötést?

Figyelt kérdés

Szerdán ivartalanították,és ma péntek van, hiába szólok rá, mivel nem kapott gallért, ezért nyalogatja,mert idegesíti.

Mi van hogyha leszedi a kötést?

A varratot nemtudja bántani ugye?

Jövőhét szerdán megyünk varratszedésre.



2016. máj. 13. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem, nagy baj mivel ki tudja szedni a varratokat, és megnyílhat a sebe. Vegyél szépen rá gallért.
2016. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kutya nem tudja, hogy megoperálták és a szájával, vagy éppen a lábával próbálja a fájó valamit eltüntetni a testéről.

Ennek következménye lehet a szétnyalt varrat, a kinyíló seb.

A gallért erre találták ki, hogy ne következzen be.


van, akinél elég pl egy trikó ráadása a kutyára. De, ha a tied azt is leszedné, marad a gallér.

2016. máj. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem azért kapott ám kötést, mert nem kell védeni a sebet. Nem is hobbiból szoktak gallért kapni a kutyák, hanem mert a sebet nem szabad piszkálni. Simán szétszedheti magának, begyullad, aztán kétszer annyi szívás lesz vele. Vegyél neki gallért.
2016. máj. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Muszáj lesz neki a gallér, ez nem játék. Két perc alatt kiszedi a varratot.

Én a macskámnál próbáltam, hogy gallér helyett kiskabátot kapott, de kitapogatta a varrat végét, és az anyagon át kezdte el szájjal cibálni.

Ha nem vagyok éppen mellette, azonnal kitépte volna, így csak megnyúzta kicsit a cérnát, de a doki így is ciccegett érte.

Ha a kutyád leszedi a kötést, őt már tényleg nem fogja semmi védeni, szerinted meddig marad egyben?

2016. máj. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!