Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy győzzem meg a szüleimet,...

Hogy győzzem meg a szüleimet, hogy a vizslám bejöhessen a házba?

Figyelt kérdés
Milyen jó érvekkel hozakodjak elő? Nagyon igényli a társaságot, es a meleget, de ezt ők nem fogadjak el. Azt mondjak, hogy neki kint a helye, mert kutya. Meg a múlt századi felfogásuk van. Légyszi ne leszóljatok, hanem segítsetek!!

2016. máj. 16. 08:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Úgy, hogy megmondod nekik, hogy a kutya meg fog fagyni télen, és a folyamatos remegés miatt az ízületei is tönkremennek, ugyanis ha nem tűnt volna fel nekik, rövid a szőre! Megnézném őe, ha nekik kéne ruha mély kint lenni télen...

Egy vizslát nem lehet kint tartani, pont. Ha tudtátok, hogy kinti kutya lesz, miért ezt a fajtát választottátok?

2016. máj. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
*őket, ruha nélkül
2016. máj. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Először is az utcáról hoztuk haza, majd értesítettük a gazdáját, aki lemondott róla. Akkor meg bent aludt. De aztán apa azt mondta h mostmár jó idő van es mar kimehet.

2016. máj. 16. 08:57
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Nyáron lehet kint, bár hűsölni be lehet engedni. De a telet semmiképp nem bírja.
2016. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg, hogy a régi vadászvizslák is a gazdáik mellett voltak, nem kint aludtak. Pedig az múlt századi felfogás volt. :)
2016. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Nyáron lehet kint, de legyen neki normális kutyaháza, helye nyáron is.

Ősztől-tavaszig viszont bent a helye egy vizslának. Rövid szőrű, nem csak fázik kint és magányos, hanem az egészsége, ízületei is tönkremennek.

Ha a szüleid ezt nem látják be, a kutya érdekében keress neki megfelelő gazdát.

2016. máj. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Van egy nagyon jó kutya háza. :)

Addigra szerintem megértik, hogy neki itt a helye mellettünk ;)

2016. máj. 16. 09:49
 8/20 anonim ***** válasza:
Ajánld fel, hogy minden nap/másnap felporszívózól, mert bizony a kutyaszőr hullik. Hátha ez anyukádat meggyőzi, ő meg lehet jobban tud hatni apukádra.
2016. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hm ami hirtelen eszembe jutott az az hogy megmondanám a szüleimnek hogy jó akkor én is kint alszom a kutyával és ki is cuccolnék....és akkor talán hátha...egy próbát megér.
2016. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Utolsó

Mar próbáltam 😂

Kint aludtam a kocsiban es beengedtem a kutyát is😄

2016. máj. 21. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!