Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan beszéljem rá a szüleime...

Hogyan beszéljem rá a szüleimet egy kutyára?

Figyelt kérdés
Kilenc évesen volt egy Angol Cocker Spánielem,de kicsi voltam, felelőtlen, és ráadásul a szüleim totál meglepetésként vették nekem ezt a kutyát, és így senki sem mérte fel, hogy mit vállaltunk ezzel a fajtával. De azóta nőttem, nem vagyok már olyan mint anno, és nagyon szeretnék egy kutyust. (A spánielt végül egy német kisfiúnak adtuk, akik azóta is gyakran küldenek róla képeket) Utánajártam a fajtáknak, és a szüleimnek is feltűnt hogy azóta kívülről fújom a fajták neveit, de azt mondták, hogy ne is álmodjak kutyáról. Hogy beszéljem rá őket egy kutyusra?

2016. máj. 1. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad le hány éves vagy, de azért egy 9 éves gyerek nem annyira kicsi, hogy ne bírjon el egy kutyával HA a szülők is partnerek ebben... A szüleid vettek neked egy kutyát, mert (bocs) azért nyígtál, és nem azért mert ők is akartak egy új tagot a családba. Ez most sem változott, mert akkor sem akartak és most sem akarnak, csak te lettél idősebb és már nem vered magad visítva a földhöz. Ez az egyik.


A másik meg, hogy a kutyatartás nem abból áll, hogy fel tudsz sorolni 15 kutyafajtát. A kiskutya olyan mint egy kisbaba, tanítani, nevelni kell, nem lesz magától "mintakutya".


Majd ha eleget olvastál a témában és önálló leszel, majd akkor lesz kutyád.

2016. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
pontosan miért nem engedik meg? amúgy hány éves vagy? nekem 7 év könyörgésbe telt és sok sok bizonyításba hogy végül igent mondjanak rá. de szerintem csak kitartás és bizonyítás kérdése. én pl 7 éven keresztül szinte minden nap elmondtam nekik hogy mennyire szeretnék egy kutyát.... kinéztem hogy milyen fajta legyen, kívülről fújtam a betegségeit, mennyit kell vele naponta fizikailag és szellemileg foglalkozni, stb. ha megírod hogy miért nem engedik meg akkor lehet hogy többet tudok segíteni, meg ha azt is leírod hogy milyen fajtát szeretnél.
2016. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4 evembe kerult.. 2 ev utan szabtak feltetelektet, es azt 2 ev mulva tudtam teljesiteni, nekem sztem az volt a titok h most 15 eves vagyok es lattak hogy nem csak jatszanek vele hanem nevelnem is 😊
2016. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!