Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell kutyát alomra...

Hogyan kell kutyát alomra szoktatni?

Figyelt kérdés

Befogadtam egy 4 hetes pulit (tudom 8 hetesen kell, de nem volt más lehetőség). Hogyan kell alomra szoktatni? Van neki kennel (amúgy nappal az udvaron van, 2000NM), de ahogy sikerül neki oda kakil, pedig tettem be homokot.

A másik dolog, hogy a gyerekek állandóan játszanak vele, de sokszor nagyobbat harap a kelleténél, erre hogy lehet megtanítani?



2016. máj. 17. 17:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

4 hetes kutyát kiraksz az udvarra??? No comment...

A kutya nem macska, hogy homokra szoktasd. Láttál te már valaha kutyát, aki a homokba kakil, mint a macskák???

Harap, igen, és erről nagyon nehéz lesz leszoktatni. Neki még a testvérei, és főképp az anyja mellett lenne a helye, ők kezdik el tanítani a kölyköknek 6-8 hetes koruk körül, hogy hogyan lehet játszani, mi az ami már fájdalmat okoz.

Természetesen szólj rá, ha túl erőset harap, de arra készülj fel, hogy nehéz menet lesz. Főleg egy pulinál, aki alapból csipkedős fajta.

2016. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!