Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az AMERIKAI...

Mi a véleményetek az AMERIKAI STAFFORDSHIRE TERRIER-RŐL?

Figyelt kérdés

szívesen tartanátok olyat,vagy miért utáljátok? stb.

ilyesmikre válaszoljatok


2010. ápr. 9. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem amstaffom van! egy borzalmasan okos és szeretnivaló fajta mint ahogy mindegyik! ugyis mindegyik olyan lesz mint a tied! ami esetleg különbözhet! hogy azért igen ,heves a vérmérséklete de ezt lehet kezelni náluk sőőőt nálunk nem is igazán jön ez elő, a yokimnál inkább:-D

irto jofej! nagyon szeret játszani ,békés, nem idegbeteg,nyugodt ,kiegyensúlyozott,szeretetre méltó .legalábbis az enyém ,én igy neveltem hogy szofogadó legyen! az meg hogy félnek tőle és leharcikutyázzák sajnos mi tettük ilyenné őket a viadalokkal! vagyis a sok barom! már elnézést

2010. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is amstaffom van! Imádom ezt a fajtát!! Annyira ragaszkodóak!!! Egyszerűen szükségük van az ember szeretetére!!! És sokszorosan visszaadják azt! Nagyon okos, és intelligens kutyák! Ha jól vannak nevelve, akkor kiegyensúlyozottak, és nyugodtak, nem agresszívak! Imádják a gyerekeket, a családért az életüket adnák!! Nagyon aktívak, izgő mozgóak! Sok mozgásra van szükségük. Imádnak futni, úszni, labdázni, "rongyozni".

Egyetlen negatívumot tudok csak mondani: elég önfejűek, szóval tisztázni kell velük, h ki a falkavezér!!

Egyszerűen beleszerettem ezekbe a kutyákba!!

2010. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem keverékem van, de iszonyatosan szeretem!! Hihetetlenül okos és értelmes, szinte megszólal! Nagyon ragaszkodik, szófogadó, hűséges, sosem mordult rám! Mindenkivel kedves és hihetletlenül tud szeretni, örülni és játszani!!!

Bele se merek gondolni mi lesz, ha ő már nem lesz velem... Remélem még soksoksok boldog évet leszek együtt vele!

Ha pedig bekövetkezik a legrosszabb, tudom milyen kutyafajtát vegyek ismét.. :)

2010. ápr. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mi kutyánk keverék, a mamája staffordshire.

Bár még csak 3,5 hónapos, de már most látni mennyire intelligens és energikus kutya.

Mindig is szerettem ezt a fajtát, a telekszomszédunk is ilyet tart, van 2 kisgyerekük is és imádják egymást.

Szerintem ez egy nagyon hálás, gyerekbarát, mozgékony fajta, csak jó gazdi kezébe kerüljön mivel elég öntudatos( legalábbis a miénk ).

2010. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de nem tartanék, ilyet, mert nekem túl domináns.
2010. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok pozitiv választ...

Nekem is egy kilenchónapos amstaff leányzó van. Tök olyan, mint amiket elmondtatok róluk.

Nem dominánsak, sőt, félénkek, nem mind XD

2010. ápr. 15. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!