Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanításnál lehet olyat...

Ivartalanításnál lehet olyat kérni, hogy amíg el nem alszik bent maradjak vele?

Figyelt kérdés
Nagyon össze vagyunk nőve és nem szívesen hagynám magára. Főleg hogy fent van és látja ahogy elmegyek, még ha tudja is hogy visszamegyek érte.
2016. máj. 17. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Legtöbb helyen igen.De szólj előre az orvosnak,hogy ezt szeretnéd.
2016. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az orvos kérte, hogy maradjuk ott, amíg el nem alszik.
2016. máj. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze! Én nem ismerek olyan helyet, ahol nem lehet :O
2016. máj. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először általában beadnak egy bódító injekciót, akkor simán mellette lehetsz, ezt még általában a váróban/kezelőben szokták. Utána, ha az injekciótól "elaludt", akkor szokták elvinni be a műtét helyére.
2016. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is megkértem őket, hogy ott maradhassak, amíg a kutya elalszik (műtét előtt nem sokkal fogadtuk örökbe, nem szokta meg, hogy néha idegen helyen kell lennie nélküle). Két dolgot tudok hozzátenni ahhoz, amit a többiek írtak:

- A bódító injekciót beadó asszisztens felkészített rá, hogy a kábuló kutya nem szép látvány (szédül, könnyen behányhat) és ha nem bírom az ilyet, inkább menjek ki.

- Amíg kábult a kutya beszélgettünk, kérdeztem, hogy mennyire gyakori ez a kérés. Mondta, hogy elő szokott fordulni, de az is, hogy megkérik a gazdikat, hogy inkább maradjanak kint, mert a gazdi idegessége stresszeli a kutyát.

2016. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most értünk haza, az orvos nem engedte meg, hogy bent maradjak, pedig direkt megkértem :( Még az injekció beadása előtt kiküldött. Megszakadt a szivem, hogy ott ült az asztalon az orvos lefogta és nézte ahogy kijöttem , borzasztó volt, végig sírtam az utat hazáig.
2016. máj. 19. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!