Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » TOTW-ot akarok rendelni, most...

TOTW-ot akarok rendelni, most Acanám van, de a TOTW-ot jobban dícsérik mindenhol, az a menő. Maradjak az Acanánál? Vagy vágjak bele a TOTW-ba?

Figyelt kérdés
Az a sok tévhit-valóság, hogy szalmonellás volt, meg kukorica darabos, meg üvegszilánkos. Megriaszt. Mit tegyek?Volt már ez az eledel neki a bölényes, és jó volt, az Acana is jó, de szeretnék TOTW-al etetni, csak nagyon féltem az én eggyetlen kiskutyámat :(
2013. okt. 12. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én egy kutyatáp elemző honlapon, ami elég megbízható forrás, azt olvastam, hogy az Acana jobb, mint a TOTW, így én maradnék annál a helyedben.
2013. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de akkor miért dícséri mindenki, és csomó szavazat ment a TOTW-ra 202 az Orijenre 71 az Acanára me60 :( Nem értem :(
2013. okt. 12. 23:03
 3/17 anonim ***** válasza:
szőőőnyűűű
2013. okt. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Theia,nem tudnád linkelni azt az oldalt?
2013. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én gyakori alapján arra jutottam, hogy még mindig az Acana jobb, egyszerűen mert arra kevesebb panasz érkezett, valahogy ez a tartósan jó kategória.
2013. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De most a TOTW-ot kijavították ott a hibát? Mert most van először acanám, és jó meg minden Taste of the wildem is volt már, meg Brit, meg Arion, RC....Mind jó volt neki. Szeretem a változatosságot, de szeretnék most egyenlőre letapadni eggynél :) állítólag az Acana 4 csillagot ért el, a TOTW pedig 6ot az Orijennel eggyut. Nemtudom, mit tegyek :( Anyira össze vagyok zavarodvaaa :(
2013. okt. 12. 23:37
 7/17 anonim ***** válasza:
[link] Eszerint az Acana 5 csillagos, a Taste of the wild pedig csak 4.
2013. okt. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Maxitabi ***** válasza:

Szia,

a német fórumokon azért nem annyira ajánlják a TOTW-t,mert azért annyival olcsóbb-az összetétele ellenére,mert nem helyi-regionális alapanyagokból dolgoznak, hanem a thaiföldi stb olcsó tömeg-alapanyagokból - állítólag.Ezért is fordulhattak elő szennyezések és visszahívások,mert sokszoros beszállítókkal dolgoznak. A németek elég környezettudatosak egyébként(a fórumokon),ezért inkább saját,vagy max európai tápokat (nekik vannak elég jó sajátjaik) részesítenek előnyben - a szállítás környezetre gyakorolt terhelése miatt.

Az acana, orijen nem véletlenül hirdeti magát-regionális-helyi beszállítókkal dolgozik- ami ellenőrízhető ill környezettudatos (kivéve néhány bárányost-az új-zélandi),ez az észak-amerikai piacon is sokat számít.

E miatt mondható jobbnak az acana-persze a gabonamentesek.

2013. okt. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A TOTW kábé egyenlő a nullávan. Rossz minőségű alapanyagokból dolgoznak és kevés benne egy kutyának megfelelő tápanyag. Az Acana ellentétben mint az ára is mutassa helybéli friss tápanyagokat tartalmaz. Én két óriás testű kutyát neveltem fel Acanával és mind a kettő egészséges.
2013. okt. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
de pl olvastam azt is róluk, hogy olyan dolgokból tevődnek össze, ami kell a ,,vadon,, élő kutyának. Akkor az butaság? és tegnap kaptam egy választ a [link] itt a TOTW 6 csillagos az Orijennel eggyüt, de csak a bivalyos, meg a kacsás. Az Acana 5 csillagos egy pár, de a legtöbb 4 csillag. Leginkább az csábít a TOTWba, hogy sok hús tartalma van, és farkasok vannak rajta, tehát azt ábrázolja, hogy a legközelebb áll az a táp a vadon élő állatokhoz. Vagy nem?
2013. okt. 13. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!