Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a Clicker jó lenne egy...

Ez a Clicker jó lenne egy vizslának?

Figyelt kérdés
[link]

2016. máj. 18. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:

bármilyen clicker jó

vehetsz a fressnapfban is

a lényege az hogy tanítsd vele a kutyát

fajtája mind1

2016. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az is jó ha az ujjaddal csettintesz, és még ingyen is van.
2016. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondok egy furát: a klikkert te fogod kezelni, nem a kutya. Neked legyen kényelmes meg szimpatikus, az a fontos.

A kutya az egészból csak a hangját fogja érzékelni. Persze nyilván vannak kivételek, pl. ha nagyon halk, amit utcán nem tudsz használni, mert nem hallja meg a kutya, de alapvetően a legtöbb klikker a kutya szempontjából pontosan ugyanazt tudja: kiad egy klikk hangot. Minden más tulajdonsága a te kényelmedet szolgálja.

2016. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak azert kérdeztem, mert elvileg valami nyúlnál is működik, de ez nagyon megtetszett.
2016. máj. 18. 22:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Öhm, előbb egy klikkeres könyvet vegyél inkább :) Értsd meg, hogy egyáltalán mi ez. Mert ha ilyeneket mondasz, hogy nyúlnál is működik, akkor még biztos nincsenek meg az alapok, semmi értelme úgy klikkelgetni a kutyának, hogy azt sem tudod, mit csinálsz :)
2016. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyúl? :D Előbb láttam egy agilityző csirkét, most meg egy nyúl klikkerezik?:D
2016. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az aranyhal is visszahozza neked a karikát klikkerrel (bár neki fény a klikk, az praktikus víz alatt). Bármilyen állattal használható egy minimális (és tényleg minimális) intelligenciaszint fölött.
2016. máj. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Olvassatok el amit küldtem linket, az egyéb ingó alatt ott van. Nem én találtam ki.
2016. máj. 19. 06:02
 9/10 anonim ***** válasza:
A klikker magától nem működik egy állatnál sem. De ha az ember érti a lényegét, tudja milyen módszerekkel és hogyan lehet vele tanítani, akkor pedig bármelyik állathoz jó, a csirkéktől kezdve a lovakon és teheneken át a delfinekig. Így persze a kutyához, macskához és nyúlhoz is. És ez nem klikker függő, nincsenek speciális klikkerek, akár csettinthetsz is a klikk hang helyett. De tényleg olvass el pár szakirodalmat, különben semmi értelme, hogy vegyél klikkert. Így maximum csak azt éred el vele, hogy a kutyának közömbös lesz a hangja.
2016. máj. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy kitaláltad. Az a baj, hogy nem érted, hogy miért normális, ha "működik" bármilyen állatnál. Így hogy akarsz vele dolgozni?
2016. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!