Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyusotok hoggy viselte...

A ti kutyusotok hoggy viselte az ivartalanítás után a tölcsért?

Figyelt kérdés
Egy 9 hónapos snauzerem van. Tegnap lett ivartalanítva és szerencsétlen azóta mindennek nekimegy a tölcsérrel a fején. A ti kutyátok jól bírta? Meddig volt rajta?
2016. máj. 19. 07:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

Köszi 9.

Attól, hogy nem jó, még így volt, ahogy leírtam. Nyalogatta, pikk-pakk rendbe jött.

Azóta eltelt 3 év, és köszöni szépen jól van.

2016. máj. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ;) Mostanra már az én enem is egészen hozzászokott. Pénteken megyünk is levetetni.
2016. máj. 20. 21:02
 13/15 anonim ***** válasza:
Az én kutyám elég bamba volt :D neki ment mindennek és ha beakadt akkor ott állt meg se próbált kiszabadulni nekünk kellett oda menni és segíteni neki :D Láttam hogy nem tetszik neki meg nagyon bizonytalan volt. Elég szenvedős 2 hét volt de néha vicces is.
2016. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
:"D
2016. máj. 21. 19:04
 15/15 anonim ***** válasza:

Privát üzenet nekem retardált Rudikától (így adjon bárki is a véleményére):


" Amugy egy dologban egyetertunk te kis sza rrago,az en szememben sem ember a magyarorszagi.

Es az ilyen kis b uzik miatt mint te van hogy esetleg "artatlan" honfitarsaidat is elzavarjuk szorakozohelyekrol mert sajnos nagyon idekaptatok Romania Erdelyi reszere!"


Bár nagyon eltértünk a témától, innen üzenem a román fajtádnak, hogy Erdély NEM Románia!!

2016. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!