Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor mit csináljak?

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval van egy kennel, aminek nincs honlapja, de a tenyésztőnek van Facebook-profilja, ahol van info a kutyákról, kiállításokról, meg mindenről. Most van a kennelben új alom, ezért írtam is egy korrekt érdeklődő levelet tenyésztőnek, de még nem válaszolt. Aztán eszembe jutott, hogy mivel nem vagyok az ismerőse, lehet nem is látta az üzenetem, talán azért nem írt még vissza (pl van hogy nekem is berakja a facebook az üzeneteket a szűrt levelek közé vagy spamként és nem is értesülők róluk). Szerintetek? Meddig várjak a válaszra? És ha túl sokáig nem ír, akkor mit csináljak?
2016. máj. 19. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelöld be
2016. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi más elérhetőség megadva az oldalán?
2016. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Milyen kutyus?
2016. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Melyik kennel ez?

A fajtagondozó klubon keresztül is megtalálhatod.

2016. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg, van-e más elérhetősége megadva. Szerintem az lenne normális, ha lenne. Telefonszám, email kellene legyen megadva, keresd ezeken.
2016. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta sincs semmi :( Nézelődtem a neten, de csak egy régi, már nem létező telefonszámot találtam, illetve a honlapja sem üzemel már.
2016. jún. 12. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!