Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 1 éves kislány kutyám....

Van egy 1 éves kislány kutyám. Nagyon elrontottam vele a séta dolgot, nem tanítottam meg neki időbe hogy rendesen sétáljon, így amikor kimegyünk minden olyan háznál ahol van kutya ugat, meg rohan. Nem rendesen sétál. Lehet tenni ilyenkor még valamit?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A kutyát bármikor lehet nevelni, kortól függetlenül. Vidd el kutyasuliba, ott tudnak segíteni.
2016. ápr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, nem vagy elkésve semmivel. 1 éves kutya még nagyon fiatal, könnyen nevelhető.


Kutyasuliban segítenek.

2016. ápr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elkésve egyáltalán. A kutyusunk 2,5 éves korában került hozzánk. Előtte nem tanították sétálni, hám+ flexi, az eredmény elképzelhető. Kutyasuliban megmutatták hogy kell, azóta a hámot és a flexit csak görkorizásra használjuk (az esetleges baleset elkerülése végett)
2016. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És hogyha nincs lehetőségem elvinni kutyasuliba?

Egyedül nem tudom megtanítani?

2016. ápr. 28. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 1 éves koráig nem sikerült egyedül, akkor most meg tudod egyedül? Nyilván, ha meg tudnád, akkor már megtanítottad volna. Ezért javasoltuk a kutyaiskolát, ez azért van, hogy akinek nem megy egyedül, annak segítsen.
2016. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!