Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Allergiás lehet a bulldogom?

Szilvi1981 kérdése:

Allergiás lehet a bulldogom?

Figyelt kérdés
van egy 6 hónapos angol bulldogom,bedagadt a szeme elég rendesen és viszket is neki.adtam neki kálciumot kicsit visszább húzodott neki és már nem viszket.kamillával mosogatom..igy rendbe jön?
2016. máj. 24. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed orvoshoz? Addig felesleges otthon kísérletezgetni rajta, míg azt sem tudod mi baja van.
2016. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert jól reagál! tegnaphoz képest sokat javult a szeme! az orvos se fogja egyből gyógyszerrel tömni.a kamilla nem árthat...
2016. máj. 24. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem árt, de lehet hogy nem is használ.
2016. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
amúgy most van túl egy mérgezésen szegénykém...nem kevést pénzt hagytam ott az orvosnál,de nem is ez a lényeg hanem h túlélte! az orvos se sok reményt fűzött hozzá..
2016. máj. 24. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
A kálcium jó lehet, de a kamilla nem hogy nem használ, hanem árthat is, mert szárít. A bulldog szeme pedig amúgy is érzékeny.
2016. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. máj. 24. 14:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Kamillát semmiképpen sem!!!!
2016. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem a shar peiemnek volt egyszer feldagadva az egész feje!

elvittem orvoshoz és kiderült megcsípte egy darázs az orrát arra volt allergiás.

kapott inyekcióba calcimuskot és estére már kutya baja volt...

inkább csak kalciumot adj neki amíg teljesen le nem apad a duzzanat!

ha nem javul,orvos!

2016. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!