Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha száraz a kiskutya orra...

Ha száraz a kiskutya orra akkor biztos, hogy beteg?

Figyelt kérdés
Nem a miénk a kiskutya hanem a szomszédé, de mindig átszökik hozzánk. Mi etetjük, itatjuk és játszunk vele. Staffordshire terrier kiskutyáról van szó. Viszont ma aluszékony és száraz az orra. Válaszotokat előre is köszönöm!

2016. máj. 25. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom olyankor lázas. De kitudja .
2016. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem mindig "vizes" az orra a kutyáknak,de ha aluszékony nem eszik nem iszik akkor beteg!magában az orr szárazsága nem betegségre utal,de ha van más tünet akkor igen.

nézd meg a hőjét,lehet hogy lázas...

ha nem alarod lázmérővel,akkor a hasa és a füle ha forró akkor lázas.

szólj a szomszédnak vigye el orvoshoz,ha így tartja a kutyájat,hogy kiszökhet,ti etetitek itatjátok,nem sokat fogja érdekelni!

lehet,jobban járnátok ha menhelyre bevinnétek,hacsak te nem akarod megtartani!

szegény,írj majd hogy mi lett vele.

2016. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat. Sajnos tényleg lázas a kiskutya. Mit tudnék ebben a helyzetben? A szomszéd nincs otthon. Mi magunkhoz szerettük volna venni még fizetni is fizettünk volna érte, de azt mondta, hogy nem eladó. Nagyon féltem szegényt.
2016. máj. 25. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Vigyétek el állatorvoshoz!
2016. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező: szerintem be kéne jelenteni a kutyamenhelyen, hogy a gazdájánál milyen körülmények között van a kutyus és azt is, hogy lázas. Remélhetően sürgősen intézkednek, mert valószínű mielőbbi orvosi ellátás kell a kutyusnak.
2016. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miután válaszoltam rá pér percre jött érte a gazdája, mi szóltunk neki hogy beteg, de nem tudom hogy elvitte-e orvoshoz. Viszont ők szembe szomszédaink Így nem látunk a hátsó udvarukra,de a egy másik szomszédunk nem rég mondta, hogy tegnap a gazdája lelocsolta a kiskutyát hideg vízzel. Sajnos azt nem tudom, hogy a kötelező 3 hónapos oltást megkapta-e a kutyus de kezdek kételkedni. Lépni fogunk az ügyben. Köszönöm szépen a válaszokat.
2016. máj. 25. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!