Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Semmilyen száraz tápot nem...

Semmilyen száraz tápot nem eszik meg a havanesen kiskutya,4 hónaposan került hozzám, most 2 hónapja . Hogyan lehet rászoktatni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem adsz neki mást, mindig csak azt. Hidd el, 3-4 nap múlva úgy fogja nyelni, mint kacsa a nokedlit:)

És ezt totál komolyan mondom. Ja, és én is szeretem az állatokat, nem vagyok szadista állatkínzó, stb, mielőtt jönnének ezek a dolgok. Csak mivel a kutyának nem tudod elmagyarázni, hogy most ez van, egye meg, ennél egyértelműbben nem tudod a tudtár adni mi történik, ha nem eszi meg a cuccost:)

2013. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben keverd neki egy kis nedves táppal, vagy öntsd fel húslevessel.

Ha így sem eszi meg, akkor te következetesen add neki a szárazat, semmi mást. Ha 20 perc múlva sem eszi meg, akkor vedd el előle, így járt, éhen maradt. Semmi baja nem lesz tőle, akkor sem ha ezt két napig kell csinálni. Hidd el, ha elég éhes lesz, és látja hogy nem kap mást, meg fogja enni. És ha már elkezdte enni, hamar meg is fogja szeretni. :)

2013. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel értek egyet csak egyértelműsítem amit mond.


AZÉRT mert hülye lesz megenni a szárazat amíg kap csirkemellet mondjuk..

Fogsz egy marék szárazat belerakod a táljába. Lerakod elé reggel. Ha nem kell felveszed előle nem kell otthagyni egy percre sem. Délben és este megint. És mindig elveszed előle ha nem nyúl hozzá.(és olyan helyre teszed ahol nem éri el.) Ezt így csinálod addig amíg meg nem eszi 2-3-4 nap is lehet.


És KÖZBEN NEM ADTOK NEKI SEMMI MÁST ENNI!!!!

2013. febr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok a h..lye, de miért erőlteted azt, amit nem szeret? A kutya nem tehet róla, hogy veled él, te választottad őt, és nem fordítva!

Nekem mindig volt kutyám, de mindig figyelembe vettem, hogy mit eszik meg, mi tesz neki jót, mitől nem megy a hasa, stb.

Adj neki rizset, zöldséget, húst, stb.

Én veszem a mudimnak a húst, amikor itthon vagyok, mellette kap minden félét. És gyönyörű!

2013. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Gabica 24 ! Nekem is van ,és volt kutyám ,ezen a kis havanese.en kívül . őt egy nagyon rossz sorsból mentettem meg ,és szeretném rendesen etetni. Én is főzök neki is húst , stb. mint a másik 2 nek is, de ők esznek száraz tápot is . Ez a kiskutya véletlenül se eszik egy szemet sem , játszik vele .Viszont jó lenne ha rá szokna . Ezért kérdeztem , ki hogyan szoktatta a kutyusát a tápra.
2013. febr. 15. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!