Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » GPS nyomkövetőt kutyának?

GPS nyomkövetőt kutyának?

Figyelt kérdés

Mamának a kutyája elveszett, pár nap múlva meg lett és szerencsére nem esett baja sem.

Nekem is van kutyám és ha elveszne nem bírnám ki, ezért arra gondoltam hogy veszek GPS nyomkövetőt.

Esetleg tudtok olyat ami pici és mondjuk a nyakörvére lehetne tenni? Kb mennyibe kerül, mert van pénzem amit karácsonyra kaptam meg lesz a szulinapom is és akkor mamától a hiányzó pénzt kérném.

És még annyi hogy, hogyan működik? Tölteni kel mint a telefont?


2016. máj. 27. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebay-en találtam tavaj, most nincs kedvem keresgélni, de van ilyen nyakörv.
2016. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ebayen biztos van, IGen tölteni kell, gagyikat naponta, a minőségibbet hetente.
2016. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2016. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mikor örökbefogadtam az enyém mivel nem utcai vegyes keverékrök van szo(máltai-bolognese) igy utána jártam ennek . Találtam neten olyan oldalakat ahol alapbol gps es chip van de az horror áron viszont van külön nyakörvbe tett az árát annak viszont már nem tudom :)
2016. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. amit linkeltem, az simkartyas, gps-es. Valoszinuleg a akumlatora nem a legerosebb, mer azert nem is annyira pici, de cserebe olcso.
2016. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!