Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet ilyenkor csinálni a...

Mit lehet ilyenkor csinálni a kutyákkal?

Figyelt kérdés
A párommal múlthéten vásárolni voltunk egy bevásárlófaluban, ahova kutyákat nem lehetett bevinni, így nekem bármennyire is be akartam menni, kint kellett velük maradnom, ugyanis az autó messze volt, különben sem lenne szívem egy forró autóba bezárni őket...Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni velük? Esetleg lehet a marad parancsot odáig fejleszteni, hogy nyugodtan kint hagyhassam őket egy fél órára?

2016. máj. 28. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem viszem el.
2016. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves Első, Ausztriában voltunk két hétre. Ennyi időre én nem hagyom otthon őket, nincs is ki vigyázzon rájuk...
2016. máj. 28. 16:59
 3/8 A kérdező kommentje:
*vagyunk
2016. máj. 28. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem megyek be olyan helyre ahova nem vihetem a kutyámat.
2016. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bollocks ***** válasza:
Az elsőnek van igaza. Nem két hetet voltatok a bevásárlófaluban, arra a pár órára a szállásotokon hagyhattátok volna a kutyákat.
2016. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ezt nem hiszem el:))))

Hat a helyes valasz az tenyleg az,hogy nem kellett volna olyan helyre vinni oket de ha mar elvitted... Nem volt hova kikotni??? Rohejes:))

2016. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én már láttam olyan kutyát, aki fél órát ült egy agility pálya mellet, mert a gazdija beugrott a tesco-ba vásárolni, közbe pedig ment rendesen az edzés, ugató kutyákkal és labdákkal. nagyon para volt :)

de én idegen helyen biztos h nem hagynám se kikötve, se helybenmaradásban. ha csak otthagyod, kóborkutyának nézhetik és ki is kötheted, de simán elrabolhatják.

Mi ilyenkor bennhagyjuk őket a szálláson. nekik sem lesz jobb, ha nagy tömegbe, ismeretlen helyen kell helybenmaradni.

ha tél van-kocsi

ha nyár van-vki kint marad

de a szállásonhagyás sem veszett ötlet.

2016. máj. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a helyben maradást eddig fejleszteni. De lehet kikötni is. Illetve ha egyiket sem akarod, ajánlatos boxot csináltatni a kocsiba, nyitva hagyott ajtó mellett nem lesz baja a kutyának.
2016. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!