Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehhez mit szóltok Royal canin...

Ehhez mit szóltok Royal canin és többi drága táp fanatikusok? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Az olcsóbb kutyatápok is köröztek le royal canint és társait, sőt A LIDL-is kutyatáp is minimálisan tartalmaz kevesebbet..

[link]

Ezek után is annyira jó prémium a sok drága táp és kölködni való a pedigré vagy az ecopet?



2016. máj. 29. 13:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Első tíz helyezett:


Ecopet Natural 2,5 kg, 352 Ft/kg 54,08 pont Szerbia

Select Gold 1kg, 2199 Ft/kg 53,75 pont Németország

Natural&Delicious kutyatáp 2,5 kg 1159Ft/kg 52,50 pont Szerbia

Dog Chow 2,5 kg, 685 Ft/kg, származási hely: Magyarország, 49,83 pont

Real Nature 1,5 kg, 1799 Ft/kg, származási hely: Hollandia 49,08 pont

Dein Bestes (gabonamentes) 1 kg, 1289 Ft/kg, származási hely: Ausztria 47,75 pont

Pedigree 2,4 kg, 675 Ft/kg, származási hely: Magyarország 46,58 pont

Royal Canin 0,8 kg, 3749 Ft/kg, származási hely: Franciaország 46,50 pont

Eukabana jogging 3 kg, 1312 Ft/kg, származási hely: Hollandia 45,58 pont

Aldi teljes értékű kutyaeledel 3 kg, 265 Ft/kg, származási hely: Magyarország 44,02 pont

2016. máj. 29. 13:44
 2/16 anonim ***** válasza:
Az én kutyám Select Gold-ot kap és eddig meg vagyok elégedve. Mások Brit-et meg Royal-t ajánlottak.
2016. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A Royal Canin egy nagy rakás sz@r, ezt mindenki tudja, aki egy kicsit is jártas a témában. Ahogy én megfigyeltem, inkább azok istenítik a Royal Canin-t, akik jót szeretnének adni a kutyájuknak, és azon az elven választanak, hogy ami drága, az biztosan jó is. Ők talán nem tudják mit is kell nézni egy tápnál, azért választják ezt.


Én is jót akartam a kutyáimnak, ha már rákényszerültünk, hogy időnként táppal is etessek. Elkezdtük Acana-val, nem szerették. Brit Care-nél olyan tekintettel néztek rám, mintha azt gondolnák "Ez meg mi?", pedig egyik sem rossz, csak nálunk nem vált be. A Taste of the Wild-nál állapodtunk meg végül, de ráuntak. Ezután jött a Fit Active Next-je, ami véleményem szerint baromi jó minőség, de az sem volt nyerő. Most a hideg sajtolású Markus Mühle Black Angus megy nálunk, ami minden szempontból megfelel, és az ára is rendben van, nem a legdrágább 886,00 Ft / kg, és jó minőségű.

2016. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 bollocks ***** válasza:
97%
Na, még egy funkcionális analfabéta. Ez a teszt nem a táp minősége, hanem fogyasztásvédelmi szempontok alapján osztályoz. Ha adok neked egy csomag lószart amire ráírom, hogy 100% lószar, akkor az több pontot ér, mint ha a csomagoláson jelzett 60-40%-os bélszín-hátszín felirat helyett 59-41% az arány. De gondolom, hogy az előbbit szívesebben ennéd.
2016. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
funkcionális analfabéta, olvasd el a kérdést,a linket is megnyithatnád majd az egészet elolvashatnád. ÉRTELMEZD TE ÉRTELMETLEN!
2016. máj. 29. 18:20
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez csak azt bizonyítja, hogy az adott cégnél értenek a címkézéshez. Az ECOPET-től pont végighányta a kutyám a nappalit és sugárban ment a hasa. 4 napig kapta...
2016. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Azt szólom hozzá, hogy a teszt nem azt vizsgálja, ami alapján tápot választok. Természetesen tök jó, hogy vannak ilyen tesztek, amik megnézik, hogy nem hazudik-e a gyártó a termékéről meg nem fertőző-e a táp, de ez ugye az abszolút minimum, amit a legszarabb terméktől is el kell várni, törvények írják elő. Ahogy a leggagyibb noname kínai tévének is teljesíteni kell az érintésvédelmi előírásokat és nem hirdethetik fullhd-ként, ha egy vga kijelzője van, de ettől még nem lesz jó tévé.
2016. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha normális táppal szeretnéd etetni a kutyádat és el akarod kerülni a rossz, ártalmas tápokat akkor ezt olvasgasd: [link] Amit te kérdező, linkeltél az nem arra megy ki hogy melyik táp mennyire egészséges a kutyának mint ahogy elöttem leírták egy páran. A drága tápokból is vannak semmitérő szemetek mint pl a royal canin, ezért tessék itt utánanézni a dolgoknak(persze ha van nyelvtudásod): [link]
2016. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
8-as vagyok, ezt akartam belinkelni: [link]
2016. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat, én pedigreet darlingot és hazikosztot adok a kutyáknak.
2016. máj. 30. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!