Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Taste of the wild táp mekkora...

Taste of the wild táp mekkora méretű? 6kg os kistestű kutya meg birja enni vagy ahoz túl nagy? Lehet valahol kapni vagy rendelni kissebb méretbe esetleg kimérve?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2016. máj. 29. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Miert ne tudna megenni, max rag rajta egy picit. Azert mert 6kg-s meg kutya.
2016. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja ezt egy kicsit hülyén fogalmaztam meg. Azért érdekelne mekkora mert a nagyobbakat hajlamos egybe lenyelni de a kicsit meg megrágja (nemtudom miért) Még egy kérdés: Az igaz hogy a kutyák nem kaphatnak paradicsom tartalmú ételt? Mert ez a táp tartalmaz paradicsomot: [link] Merjek neki venni?
2016. máj. 29. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az csak egészséges, ha nem tudja egyben lenyelni, hanem meg kell rágnia.
2016. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. En ilyenrol nem halottam, hogy ne kaphatna paradicsomot. Van bar zoldseg gyumolcs amit nem (asszem ilyen a szoloszarmazekok nehany tagja), de oszinte leszek a mi kutyank is neha betolja megmaradt szalonnas lecsot, es meg el. Neha mondjuk a paprika megf*ngatja, dehat istenem ez van:)
2016. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, értem, ez fura, az ember azt hinné, hogy ha a kisebbet megrágja, akkor a nagyobbat pláne.


Nem igaz az, hogy a kutyák nem ehetnek paradicsomot. A paradicsom növény levelei és szárai és a zöld paradicsom tartalmaz egy tomatin nevű alkaloidot, ami egy természetes gombaölő és valamilyen szinten mérgező. Az érett paradicsom termésben ebből alig van, egy kutyának több mázsát kéne megennie, hogy komolyabb hatással legyen rá.

2016. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy a Taste of the wild bogyói szerintem kicsik.

[link]

2016. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem towből a puppy van itthon. Most kíváncsiságból lemértem 7-8 mm átmerővel rendelkezik.

A kimérős kérdésedre tudnánk válaszolni (talán) ha leírnád, hogy melyik városban kell!

2016. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!