Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történt a kutyámmal?

Zaboi Sandor kérdése:

Mi történt a kutyámmal?

Figyelt kérdés
sajnos az én kutyám már meghalt , de szeretném tudni hogy mitöl , aszt vetem edszer hogy az orá-bol mar folyik valami barna folyadék es egesznap nem volt jol , valami betekséget kapot vagy megmergesztek kerem valaki magyaráza meg!
2016. máj. 29. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Állatorvos és boncolás. Más nem segít ilyenkor.
2016. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű pedig ..

Állatorvos látta mikor ezeket a jeleket észre vetted ?? HA IGEN akkor az állatorvos elmondtaa volna szerinte mi a gond és ha gyogyithato kezeli .

HA NEM (szerintem nagyon is ez történt mivel az elözö lehetöslg kizárja h itt GYK n tedd fel ezt a kérdést ) akkor a te felelörlenségedböl pusztult el amire csak annyit mondanék nem elég egy kutyát szeretni meg foglalkozni vele !! Oltások chip stb..

2016. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
miért nem vitted orvoshoz, amikor láttad, hogy nincs jól? miért vártad meg, míg elpusztul? állatorvos tudja csak megmondani, mi lehetett a baj.
2016. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvitted állatorvoshoz? Ő mit mondott?

Egyébként ezt már nem fogod megtudni, de ha hirtelen jött a dolog, és vér folyhatott az orrából, akkor valószínűleg mérgezés.

De ha ilyet lát az ember, hogy egész nap nincs jól, akkor el kell vinni dokihoz...

2016. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!