Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire káros a fogamzásgátló...

Mennyire káros a fogamzásgátló injekció?

Figyelt kérdés
Kb pár nap és tüzel a szukánk de most nagyon nem alkalmas mert megyünk pár nap múlva a balatonra, be lehet adni valami fog. gátló injekciót? Mennyire káros? Valakinek van tapasztalata?

2016. máj. 31. 21:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
És miért nem ivartalanítod?
2016. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Utolsó! Olvasni luxus? Mondta hogy nemsokára ivartalanítja...
2016. jún. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Mielőtt az ivartalanìtàst az egekbe emelnétek , tàjékoztatlak kedves kérdező, hogy nekem két kutyàmat tette tönkre, minden beavatkozàs veszélyes.
2016. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
13-as ezt légyszíves fejtsd ki bővebben, hogy mi lett a kutyával? Mennyi idősen ivartalanították? Milyen nemű, fajtájú volt? Volt-e más betegsége esetleg? És mit mondott az orvos? Erre nagyon kiváncsi vagyok!
2016. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi vagyok 13 ad
2016. jún. 4. 13:01
 16/23 anonim ***** válasza:
Óriàs schmauzer szuka kb 5 éves az egyik. Egy felénk elismert doktornő csinàlta. A műtét utàn inkontinens lett a kutya eleinte csepegtetett majd csurgatott végűl nagy pocsolyàba feküdt. Doki nő sumetrolimot javasolt irassunk az ember dokival mert úgy tb tàmogatott. Biztos műtét utàn bekapott egy fertőzést és meg van fàzva. Vége egy horror volt a pisire jött a légy és csípett petézett a kutyàba. Kopaszra kellett nyìrni sokszor hàtúl a nyűvek ràgtàk a húsàt erre olyan gyulladások jöttek hogy csipőtöl el kezdett bénúlni. Valszeg a kor is hozzà jàrult bàr furcsa 14évnél többet élt. Màsodik kistestű keverék làny szintén nagyimé koràra nem emlékszem az pedig többször vérzett műtét utàn rà két évre el is ment.
2016. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Úristen! Nagyon sajnálom!!!!!
2016. jún. 4. 20:01
 18/23 anonim ***** válasza:
Mielőtt lehurrognàtok hogy ivartalanìtàs ellenes vagyok , tàvol àlljon tőlem de ne legyen az illuzió az, hogy ez annyi mint egy bolhacsìpés. Jó megoldàst nem tudok én se mondani.
2016. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy főleg ha ugyanaz az orvos csinálta inkább az orvosi műhiba esete lehet. És igen tényleg minden orvosi beavatkozásnak lehetnek káros mellékhatásai is. De egy fogamzásgátló injekciónak utána olvasva lényegesen több káros mellékhatása (és gyakoribb szövödménye) lehet mint az ivartalanítási műtétnek. Amit meg nem értem, hogyha el határoztad, hogy ivartalanítod miért nem tetted már régen meg? Gondolom nem egyik napról a másikra derült ki a balatoni utazás sem. Bőven lett volna időd előtte ivartalanítani a kutyust. És ezek a jó dumák, hogy hát már tervbe van véve de... aztán ez a de... jó hát most nem, mert fogfájás gyanú áll fent, hát most azért nem ivartalanítottuk mert reggel megláttunk két fekete macskát az úton és az biztos rossz jel. Megpróbáltuk elvinni az orvoshoz, de mennydörgés veszélye forgott fent így inkább elhalasztottuk. Hát már 10 éves mostmár minek...
2016. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Meg akartuk várni az 1. tüzelést hogy a nemi jellegek kialakuljanak. Lehet hogy hülyeségnek tartod h megvártuk de valaki 3 hósan valaki 2 évesen ivartalanítja, és tudom hogy gáz de egyszerűen kiment a fejemből hogy tüzelni fog... Szerintem akinek van ivaros szuka kutyája biztos előfordult már.,. És amúgy de, egyik pillanatról a másikra derült ki hogy lejövünk.. Az injekciót nem adtuk be...
2016. jún. 4. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!