Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit használtok a vizes tál...

Ti mit használtok a vizes tál vízkőoldására?

Figyelt kérdés

Olyan opciót keresek, ami biztosan nem ártalmas az egészségére.

Hiába adok neki ásványvizet, pár nap alatt tiszta vízkő lesz a tálja.:(


2016. máj. 31. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ecet.
2016. máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vízkő. Ahányszor vizet teszek bele, előtte kimosom. Pár mozdulat az egész.
2016. máj. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vízkőoldó, aztán nagyon alaposan leöblíted vagy szivaccsal/kefével kisúrolhatod, pár nap alatt még nem képződik olyan vastag réteg, hogy ne jönne le :)
2016. jún. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Azért hívják ásványvíznek mert több ásványi anyagot tartalmaz mint a csapvíz ezért a vízkőlerakódás is nagyobb. A citromsavas átdörzsölés szépen leviszi. Én azt figyeltem meg igaz, hogy macskánál, hogy a lágy enyhén savanyú esővizet szívesebben issza a sáros pocsolyából vagy virágalátétből mint a friss csapvizet a saját edényéből. Mi forrásvizet iszunk( természetes forrásból hozzuk) azzal sem volt kibékülve a cicó. Az akváriumom cserevizét ami szintén lágyított és enyhén savas azonnal itta, akkor még arra gondoltam, hogy a halak szagát érzi azért kedveli. Azóta én szabad esésből esővizet gyűjtök és azt kapja, az esővíztől nem lesz vízköves a tál sem.:D Bocs a kitérőért, szóval egy kis citromsav, vagy ha kéznél van akkor egy citrom héja is megteszi. A műanyag itatóedényt is célszerű kerámiára cserélni, azt viszont akár vízkőoldóval, sósavval, ecettel is tisztíthatod mert vízzel átöblítve maradéktalanul és szagok nélkül eltávolítható.
2016. jún. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Ecet, citromsav, citromlé mosószódával

Ásványvizet adsz a kutyának? :D

2016. jún. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!