Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem akarja a kutyus...

Miért nem akarja a kutyus lent intézni a dolgát?

Figyelt kérdés
A kuytusom most 13 hetes és nem mer sehol se pisilni kakálni csak és kizárólag a lakásban. más lakásában se mer, vonaton villamoson, táskában is kizárt, füvön pláne nem. Mindig leszidjuk ha a lakásba piszkít, tudja is hogy nem szabad, ha meglátjuk mindig már fülét farkát behúzza és elbújik. 3 hete lakik nálunk még egyszer sem csinálta lent sem, amikor hoztam haza a 3 órás vonatúton is visszatartotta de amint beértemvele az ajtón bepisilt, gondolom félt még, de erről azóta se szokott le. Normális ez? Kertes házban éltem eddig, ő az első bérházas kutyám, szóval még új vagyok a kutya szobatisztaságban nevelésére.

2016. jún. 1. 07:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát faluról lett hozva, ott udvaron volt tartva, ezért is furcsállom. 11 hetesen hoztam haza és tényleg kibírta azt a vonat utat én is meglepődtem. Eleinte nem szidtuk egyszer se csak feltakarítottuk és kész, mert még nem volt oltva és az állatorvos azt mondta ne vigyük még le, szóval kb egy hete járunk le vele, elég gyakran, hogy szokja. Hát akkor reménykedek benne hogy egyszer csak lent is elvégzi majd és akkor lesz miért megdicsérnem és onnantól már könnyű lesz
2016. jún. 1. 14:08
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én mostani kutyámat 3 hónaposan hoztuk haza addig udvaron élt, most lakásban, és az a fura hogy alapból szoba tiszta. Néha volt baleset de az azért mert nem jelezte időben nekünk meg nem esett le rögtön hogy idő van.
2016. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!