Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kutyám leharapta...

Németjuhász kutyám leharapta a kisujjamat, de anyám védi a kutyát?

Figyelt kérdés
A kutyámat akartam így megfogni, erre akkorát harapot az ujjamva, hogy csüngőt, így leoperálták. Anyám meg a kutyát védi hogy miért bántottam, amikor csak simogatni akartam

2016. jún. 2. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Anyádnak inkább nevelnie kéne azt a kutyát, egészséges lelkületű állat nem csinál ilyet.
2016. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Mi a kérdés?
2016. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nagyon elronthattatok a kutya nevelésében, ha így viselkedik. Hacsak nem fáj valamije a kutyának, és így próbált védekezni az érintés ellen.

Kérjétek szakember segítségét, kiképző, kutyaiskola.

2016. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Most simogatni akartad vagy megfogni?

A kutya nem hibás, de a gazdái már elgondolkodhatnának a nevelésén.

2016. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Kutyaiskola. Ahol el kell mondani ezt az esetet. Lehet, hogy legjobb lenne, ha te vinnéd el és te mondanád el az oktatónak, vagy valaki más, és te is ott lennél és elmondanád.

Hány éves vagy?

2016. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Megnézném azt a simogatást...ok nélkül nem reagál így egy kutya sem.
2016. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

OFF: Nem tudom, hogy ebben az esetben mi az igazság, de be lehetne már fejezni, hogy mindig az ember a hibás.

ON: Vagy fájdalmat okoztál neki és csak védekezni akart, vagy a nevelésében esett hiba. Kutyasuli lenne a legjobb ötlet, ahogy már javasolták is.

2016. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, nem mindig az ember a hibás? :D a rossz nevelés kinek a hibája? Az én kutyám is nèmet juhász, egy allergiás reakció melléktermékeként begyulladt a füle, úgy fájt neki, hogy fejrázás közben is visított, kezelni kellett itthon fülcseppekkel ès ki kellett mosni. A hatalmas fájdalom ellenére sem jutott eszébe odakapni, morogni sem nem hogy az "ujjamat leharapni".
2016. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!