Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kaukázusi-németjuhász...

Van egy kaukázusi-németjuhász keverék kutyám,4 hónapos (kan). Még nem volt kiskutyám. Állandóan harapdál. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Fogj egy vékony újság lapot tekerd össze és mindig legyen kéznél. Harap akkor csatt a fejére. Nem fáj neki csak meglepődik és kicsit durci lesz.
2016. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer le lett màr írva az oldalon, hogy lehet leszoktatni ettől. Ha nem értesz hozzá, vidd el kutyaoviba.
2016. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Erről
2016. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A szomszéd faluba van egy kutyasuli,gondolkozunk rajta. Az orrára csapunk verzió nem működik,csak böszmébb lesz tőle. Az a bajhogy nehéz szállítani,nem igazán szeret kocsiban üldögélni,de majd megszokja.Remélem :D
2016. máj. 30. 19:12
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

1. keményen rászólsz, rámorogsz (nem vicc)

2. magadhoz szorítod a kezed, úgy hogy ne tudjon harapni (nem foglalkozol vele, ő ezt büntetésnek fogja fel)

3. ha harap összeszorítod a száját

4. a grabancát (nyaka hátulján lévő bőr) határozottan megfogod és megráncigálod (lehet nyafogni fog, de hid el nem fáj neki az anyja és a tesói is itt fogták meg nevelés céljából)

2016. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezt pontról pontra így csinálom,ha hiszed ha nem...bár lehet a hangomon inkább nevet :D (nevetne ha tudna :P ) Szerintem engem játékszernek néz...barátomra úgy ahogy hallgat.
2016. máj. 30. 20:00
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Elég nagy probléma ha már 4 hónaposan ennyire nem tisztel, mi lesz később? Most kène orvosolni a problémát, mert amikor 1 éves lesz már nem lesz ennyire vicces. Kutyasuli.
2016. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Menjetek kutyaoviba, aztán suliba. Ne gondolkozz rajta.

Amúgy úgy akadályozd meg a harapdálást, ami hatékony. Ezt ki kell rajta tapasztalni, mi az, ami elég erős jelzés számára, hogy eddig és ne tovább.

Emellett viszont kapjon sok rágnivalót, és labdázz, rongyozz vele.

2016. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
93%
Labdáz vele Játsz vele .Kösd le .Szeretnek labda után futkosni . csináld 2 labdával . Sok féle módon játszhasz velük .Én van hogy falatkákat dugok el az udvaron ők meg keresik .A fö az hogy normális játéksorán légy vele .És amikor azt csinálja hogy harap akkor szolj rá de ne verd Az se rossz ha úgy "sikítasz " mintha nagyon fájna a harapása . Mutathatod a kezeddel is Hogy hagya abba .Nyitot tenyérrel felé intesz .A kézjeleket megértik .Közben mond hogy elég , hagyd abba .Fontos még hogy ez egy kölyök kutya és még fontos hogy rágjon vmit .Erről gondoskodhatsz
2016. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Én egy hangosat tapsoltam, amikor úgy gondoltam, hogy elég és mondtam hozzá, hogy elég lesz. Azóta ha tapsolok egyet azonnal abbahagyja amit csinál, illetve ha durván játszik elég azt mondanom, hogy elég lesz.
2016. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!