Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya 150négyzetméteres házba...

Kutya 150négyzetméteres házba kert nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék egy kutyát a házunkba ami 150 négyzetméteres de kertünk nincs sajnos a lényeg a lényeg németjuhászt szeretnék vagy border coliet. Szerintetek milyen kutya fajta lenne jó? Volt egy belga juhászom az kertbe én tanítottam nagyon inteligens volt de az kertbe volt és még úgy is elég durván aktív volt szóval olyat nem akarnék házba :D napi 2-3 órát tudnék vele sétálni és kb egész nap vele tudok lenni . válaszokat köszönöm :)

#németjuhász #kutya házba #ház kertnékül kutyával
2016. máj. 30. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kutya 150négyzetméteres házba kert nélkül? - Ne viccelj, az én kutyám épp, hogy belefért a házába, és kertje se volt XD
2016. máj. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

15 négyzetméteres kennelben is elvan, ha mentálisan és fizikailag le van fárasztva.

Amihez 2-3 óra "séta" biztos, hogy nem elég, inkább mozgatásnak hívd mert abban minden benne van, a futás is.


Tekintve, hogy órákat képesek röhögve lefutni, aztán mikor azt hiszed, hogy már összecsuklik a fáradságtól, pihen egy órát, és simán megfutja újra ugyanazt a távot.

Szóval egy pár órás sétánál valami keményebb kell.

2016. máj. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

sokan 60m2-es panelba is tartják. persze ez nem az etalon.

de ekkora házban rendesen sétálással mozgással nem olyan rossz a helyzet.

2016. máj. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Border collie-t semmiképpen nem javaslok, az hasonlóan aktív, vagy még inkább, mint a belgák.

A német juhász is munkakutya, de azért jóval kevésbé pörgős. Abban az esetben megfelelő, ha megkapja a napi legalább 3 sétáját, amiből legalább az egyik másfél órás, és tartalmaz szabad mozgást, futás (póráz nélkül), más kutyákkal játékot, feladatozást, tanítást is.

2016. máj. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
bordert semmiképp se! Németjuhászt talán, de mindenképp válassz az alomból nyugisabbat!
2016. máj. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bordert ne, szétszedné a lakást.
2016. máj. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A bc az majdnem a Mali szintjén mozog :D

Az nj kicsit alatta... Munka kutyát akarsz ami nem aktív? :D Ha nincs konkrét fajta miért nem mész be egy menhelyre? Vagy Aussie? Hasonló kinézetű mint a bc viszont nem olyan aktív 😁

2016. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
persze utána olvastam szóval a sétát nem sétának értettem hanem, hogy foglalkozni vele, persze nálam a póráz nélküli séta alap:)
2016. máj. 30. 15:55
 9/11 A kérdező kommentje:
Németországba nem sok menhely van :D
2016. máj. 30. 21:08
 10/11 A kérdező kommentje:
Az aussienak tényleg nincs farka?Mennyibe kerül törzskönyvvel(az-az kennelből)?
2016. máj. 30. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!