Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát keresek házőrzésre!?...

Kutyát keresek házőrzésre!? Nagytestűeknél első kutyás vagyok.

Figyelt kérdés
Ne legyen ugatós, ne ássa fel a kertet-ház alá ne ásson, az idegeneket tartsa távol, Ne pörögjön ezerrel minden nap. Jelenleg egy Német juhász-Huszky / Malamut keverék kutyám van. Őt ingyen elajándékozom és helyette szeretnék másikat.

2016. jún. 3. 17:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm majdnem mindenkinek a sok lebaszást. Miután nem ismertek, nem tudjátok milyen időbeosztásban dolgozom, hol lakom, hány órát foglalkozom vele, hány óra foglalkozás kellene a kutyànak, nem tudjátok hogy került hozzám, nem tudjátok mivel próbálkoztam eddig, stb. Ilyenkor látszik ki milyen kutyás. Aki tényleg kutyás az normális, segítő választ ad. Az próbál segíteni.


Köszönöm az eddigi segítséget.

Ezt a levelezést befejeztem.

2016. jún. 4. 06:39
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha a fentieket mind leírtad volna, akkor talán mi is jobban értjük a helyzetet, és más válaszokat kapsz.
2016. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
bár nálam az elajándékozásra ez sem mentség... Igen nem tudjuk, hog mennyi időd van, hogy dolgozol stb. és pont ezért is nem ajánljuk, hogy legyen egy következő kutyád, mert a kérdés alapján túl sok időt nem szentelsz neki...
2016. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Még szerencse hogy nem a válaszolók döntik el kinek legyen kutyája és milyen fajta..akik két mondatból alkotnak teljes jellemrajzot és múltat meg jövőt... Hihetetlen,komolyan. Ezért sem érintkezek-beszélgetek "turbokutyásokkal" akik cézármilánnal kelnek fekszenek meg az ivartalanítás a szava járásuk, mert zakkant nagy részük, sajnos.
2016. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
42%

Tényleg zakkant nagyrészük,

Általában ide kutya bu.z.i.k irogatnak, akik a kutyájukat saját gyerekkênt tartják számon,(öreg nyugdíjasok, elvált nők-akiknek maradt csöpike a négylábú kutya herceg, vagy liberál szingli kisaszonyok akik nem szülnek gyereket ebbe az országba mert nincs értelme.. És inkább kutyáznak, meg a többi kutya fan a panelből akik most jöttek meg a kutya oviból,

Remélem kérdező elolvasod ezt a választ mert nem lessz sokáig fent, mivel fáj nekik az igazság és azonnal jelentik a moderátornak aki jobb esetben csak törli a válaszomat, de ha úgy van ki is b@s.z az oldalrol, mivel le mertem irni az igazságot, és jól tudjak, az igazság az bűn.


Mertél volna elajándékozás helyett menhelyet írni...

2016. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!