Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A francia bulldog miért ilyen...

A francia bulldog miért ilyen népszerű? És még egy kérdés, tacskó tenyészőtől mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

két kérdés,csak nem akartam külön feltenni.

szóval,manapság minden ismerősömnél francia bulldogot látok? miért? miért olyan népszerű?


másik kérdésem,hogy egy tacskó mennyibe kerülhet tenyésztőtől?


2016. jún. 4. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ez valóban egy jó kérdés hogy miért lesz egy fajtából divat de szerintem helytálló válasz nincs. :/ Talán mert sok helyen látják és azt hiszik hogy menőbbek lesznek vagy azért mert láttak egy vidit ahol cuki volt és akkor nekik is kell... változó de szerintem nincs konkrét válasz és értelme sincs sok.
2016. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a "divat". Van, aki tényleg a fajtát szereti, de sok ember csak divatból vesz buldogot.

80-100 ezer körül.

2016. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi! csak onnan jutott eszembe,hogy ugye tacskót szeretnék. és kb minden ismerősöm,hogy inkább francia bulldogot vegyek. nem értem miért pont azt :D nekem nem is igazán tetszik,meg ahogy hallottam eléggé beteges fajta.
2016. jún. 4. 14:44
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Beteges és ronda is. Nekünk tacskó keverék volt. Sokáig élt és nem volt neki probléma sokat gyalogolni. Próbáld meg a bulldoggal. Főleg melegben.
2016. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem is jobban tetszenek a tacsik. :)
2016. jún. 5. 19:58
 6/7 anonim válasza:

Érdekes, én nem találkoztam azzal a ténnyel, hogy népszerű lenne.. :) de ha valóban így van, akkor valószínűleg a ''nem akarok kilógni a sorból ezért megyek a többi után'' szindróma áll a háttérben, mint oly sok egyéb esetben..

De szerény véleményem szerint elképesztően édes ez a kutyafajta, és hihetetlenül ragaszkodó. Olyan, mint egy kismalac. Nagyon-nagyon aranyos. De aki nem csípi a lusta típusú kutyákat, annak szerintem nem ajánlott..

2016. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet egy kutyára azt mondani, hogy ronda. Mert te biztos topmodell vagy. Idióta. Gyönyörűek a francia bullik ^_^
2016. nov. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!