Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám egyfolytában ugat ha...

Szkrisz99 kérdése:

A kutyám egyfolytában ugat ha nincs vele senki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Láncon van meg kötve, mert ha elengedem ás. Persze azért el van engedve ha ot vagyok vele. De utána mindig ugat ha megkötöm. A szomszédban van egy szuka akivel mindig jól elvan, úgyhogy szerintem nem ez a baj. Mindig nap elviszem sétálni. Nyitott vagyok, ha valaki tud segitsen, mit tegyek. Ha nincs más választásom beadom egy állatmenhelyre.
2016. jún. 4. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Azért ás, mert unatkozik. Ezek szerint nem elegendő a séta és foglalkozás. Hogyan sétáltatod? Ki tudja magát szaladgálni, elfárad? Találkozik közben más kutyákkal akikkel játszhat? Foglalkozz vele többet, mert igényli. Szomorú, hogy emiatt beadnád menhelyre...
2016. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kellene megkötni. Ásást tiltani, és sokkal többet fárasztani, mozgatni, nevelni, feladatozni vele, más kutyák közé vinni stb. Ez lenne a megoldás.

A séta mit jelent? Pórázon vagy anélkül?

Ugat, mert unatkozik, szar neki, hogy meg van kötve, "szól", hogy engedd el, foglalkozz vele stb.

Ha erre az a válaszod, hogy menhelyre adod, akkor inkább próbálj másik gazdát keresni neki, vagy tényleg add menhelyre (ne sintértelepre!), ahol van esélye olyan gazdihoz jutni, akinek több ideje van rá.

2016. jún. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!